خانواده‌های ایثارگران، گوهرهای گرانبهای جامعه هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۷
کد مطلب : ۳۱۰۶۸۰
معاون بهداشت و درمان بنیاد خراسان رضوی گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، گوهرهای گرانبهایی هستند که نزد ما به امانت سپرده شده‌اند و امروز همه ما وظیفه داریم در جهت رفع مشکلات بیمه‌ای و درمانی این قشر معزز تمام سعی و تلاش خود را به کار گیریم.
خانواده‌های ایثارگران، گوهرهای گرانبهای جامعه هستند
به گزارش «ایثار»، محمد جواد غلامپور دوشنبه 15 مهرماه با حضور در بنیاد شهرستان تربت حیدریه، روند درمان خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و مشکلات بیمه و درمان این عزیزان را بررسی کرد.
غلامپور در نشستی که با حضور رییس و معاونان بنیاد تربت حیدریه برگزار شد، گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، گوهرهای گرانبهایی هستند که نزد ما به امانت سپرده شده‌اند و امروز همه ما وظیفه داریم در جهت رفع مشکلات بیمه‌ای و درمانی این قشر معزز تمام سعی و تلاش خود را به کار گیریم.
غلامپور اظهار داشت: با توجه به مشکلات بیمه درمانی که برای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به وجود آمده است، همه ما در جهت حل این مشکل با تمام قوا در حال بررسی و رفع مشکلات و تامین اعتبارات برای خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستیم.
همچنین معاون بهداشت و درمان بنیاد خراسان رضوی با خانواده شهید والامقام «محمد حسن علی اکبری» و جانباز سرافراز دفاع مقدس «علی اکبر کارگزار» دیدار و گفتگو کرد.
شهید والامقام محمد حسن علی اکبری متولد 18 فروردین ماه 1342 در دوم اردیبهشت ماه 1365 در منطقه حاج عمران و جانباز سرافراز علی اکبر کارگزار متولد 17 تیرماه 1342 در هشتم اسفند ماه 1366 در منطقه سقز به مقام رفیع شهادت و جانبازی نائل آمدند. 
گفتنی است شهرستان تربت حیدریه 671 شهید، 1667 جانباز و 142 آزاده سرافراز تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/