شهادت اوج تعالی انسان است

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۰
کد مطلب : ۳۱۰۶۸۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز شهادت را اوج تعالی انسان دانست و گفت: شهادت و ایثارگری عنایت خداوند نسبت به بندگان خاص خود بوده و بدون تردید این توفیق شامل هرکس نخواهد شد.
شهادت اوج تعالی انسان است
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، سردار عباسعلی محمدیان فرمانده نیروی انتظامی استان البرز به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا هم‌زمان با هفته نیروی انتظامی با حضور در منزل خانواده‌های معظم شهیدان والامقام قربانعلی نظری، محمد نادری، ستار فرید و سعید ذوالقدری با آنان دیدار و به گفتگو پرداختند.
سلیمان رستمیان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک هفته نیروی انتظامی شهادت را اوج تعالی انسان دانست و گفت: شهادت و ایثارگری عنایت خداوند نسبت به بندگان خاص خود بوده و بدون تردید این توفیق شامل هرکس نخواهد شد.
وی با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهدا تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا، فرزندان عزیز خود را زمانی که کشور به آن‌ها نیاز داشت درراه اسلام، نظام و انقلاب تقدیم کردند و این فداکاری و گذشت اجر بی‌پایان در نزد خداوند دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: دیدار با خانواده‌های شهدا هم روح ما را تازه می‌کند هم بر این موضوع تلنگر می‌زند که نباید بنشینیم و نگاه کنیم بلکه تلاش کنیم و بافرهنگ خودباوری که داریم در جهت پیشرفت کشور و محکم کردن پایه‌های نظام اسلامی حرکت کرده و از خون شهدا پاسداری کنیم.
 
کد خبر 98/392
انتهای پیام/