با شهدا؛

سفارش شهید گودرز فتاحی به همسر

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۳
کد مطلب : ۳۱۰۷۱۵
شهید "گودرز فتاحی" خطاب به همسرش نوشت: می خواهم که فرزندانم را خوب تربیت کنی و خود زینب وار در مقابل بلایا استقامت داشته باشی و هر وقت خواستی برایم گریه کنی شهیدان کربلا را به یاد آوری.
سفارش شهید گودرز فتاحی به همسر
به گزارش ایثار از ایلام؛ شهید گودرز فتاحی فرزند اکبر سال 1322 در روستای مهر شهرستان ملکشاهی دیده به جهان گشود با همه مشکلات و سختی های آن زمان توانست تا سوم راهنمایی تحصیل نماید.برای امرا معاش به بغداد مهاجرت کرد و بعد از چند سال به ایران بازگشت و سنت حسنه ازدواج را به جای آورد.
او با شروع تهاجم دشمن به کشور عزیزمان با سلاح شخصی وارد جبهه شد. با شرکت در عملیات های والفجر3 ، والفجر5،والفجر9، کربلای1و کربلای 4، کربلای 10 و نصر4 و تک های فراوان شجاعت ها و رشادت های وی زبانزد جبهه ها شده بود و بعد از مدتی فرماندهی گردان محلاتی از طرف سپاه پاسداران به وی محول شد. دست تقدیر چنین رقم خورد که در حین ماموریت در بیست و هشتمین روز از مهرماه 1366 بر اثر سانحه تصادف در منطقه عملیاتی ششدار به دیار حق بشتابد. مزار این شهید گرانقدر در جوار امامزاده علی صالح(ع) قرار دارد و از وی  5فرزند دختر و 4 فرزند پسر به یادگار مانده است.


 
متن وصیت نامه شهید گودرز فتاحی:

 با سلام بر امام امت و امت امام و شهیدان گرانقدر و رزمندگان کفر ستیز جبهه های نور علیه ظلمت، در زمانی این وصیت نامه را می نویسم که خون در عروقم به جوش آمده و خود را در مقابل خدای خوبان تنها ترین تنها می بینم و به نصرت و یاری او نیازمندم.
 
 مناجات شهید
بار پروردگارا ! در راهی که قدم نهاده ام یاری ام نما و توفیق خدمتگزاری به آستانت را نصیبم گردان
 ای دوستم ای معبودم و ای مقصودم! توفیقی عنایت کن که همیشه یادت باشم تا که به یادم باشی
 
خطاب به خانواده
 سلام بر خانواده ام اعم از پدر و مادری که نتوانسته ام فرزندی لایق برایشان باشم و اقوام و دوستان و همسنگرانم،همچنین بر عیال و بچه هایم که امیدوارم ادامه دهنده راه شهیدان باشند زیرا شهیدان شمع محفل بشریتند خود می سوزند و نور افشانی می کنند، مسئولیت بسیار عظیمی یعنی رسالت انقلاب را برای ما به جای می گذارند.
 
سفارش به همسر
خانواده عزیزم در کارهایتان نظم داشته باشید،تقوا پیشه کنید.از همسرم می خواهم که فرزندانم را خوب تربیت کنند و خود زینب وار در مقابل بلایا استقامت نمایند و هر وقت خواستید برای من گریه کنید شهیدان کربلا را بیاد بیاورید.از پدر و مادرم حلالیت می طلبم.

وصیت به اقوام
 از همه اقوام و خویشان و آشنایان می خواهم که مرا در هنگام دعا فراموش نکنید و برایم از خداوند منان طلب مغفرت نمایید.

انتهای پیام/