فرماندار شهرستان اهر:

فرهنگ ایثار و شهادت عاملی برای احیای ارزش‌های اسلامی است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۷
کد مطلب : ۳۱۰۷۲۱
فرماندار شهرستان اهر فرهنگ ایثار و شهادت را عاملی برای احیای ارزش‌های اسلامی خواند و اظهار داشت: با داشتن روحیه ایثار و شهادت‌طلبی می‌توان در تمامی عرصه‌ها به پیروزی دست‌یافت و بقاء جامعه به حفظ این فرهنگ ارزشمند بستگی دارد.
فرهنگ ایثار و شهادت عاملی برای احیای ارزش‌های اسلامی است
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، زاهد محمودی فرماندار شهرستان اهر در نشست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت اظهار داشت: فرهنگ ایثار و شهادت عاملی اساسی برای احیای ارزش‌های انقلاب است.

وی زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا را عاملی مهم در پایداری انقلاب برشمرد و ابراز داشت: این شهدا بودند که عزت و سربلندی را برای کشور به ارمغان آوردند و امروز همه ما وظیفه‌داریم راه آنان را ادامه دهیم.

رئیس شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان اهر بابیان اینکه باید مفاهیم دوران هشت سال دفاع مقدس برای نوجوانان و جوانان تبیین شود گفت: دشمنان در پی آن هستند که با تخریب و وارونه نشان دادن جنگ و دفاع مقدس اذهان نوجوانان و جوانان را نسبت به این موضوعات منحرف کنند که وظیفه و رسالت پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت در این زمینه بسیار خطیر است.

محمودی بابیان اینکه تصمیمات شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت لازم‌الاجرا است تصریح کرد: جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است که در این زمینه همه مسئولان نظام وظایف مهمی را بر عهده‌دارند.

فرماندار اهر با قدردانی از تعامل و همکاری اعضا شورا در جهت ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم جامعه ایثارگری این شهرستان اظهار داشت: با داشتن روحیه ایثار و شهادت‌طلبی می‌توان در تمامی عرصه‌ها به پیروزی دست‌یافت و بقاء جامعه به حفظ این فرهنگ ارزشمند بستگی دارد.

انتهای پیام/