مشاور استاندار آذربایجان شرقی در امور ایثارگران:

ایثار و شهادت عاملی برای پایداری انقلاب است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۴
کد مطلب : ۳۱۰۷۲۲
مشاور استاندار آذربایجان شرقی در امور ایثارگران فرهنگ ایثار و شهادت را عاملی برای پایداری انقلاب برشمرد و اظهار داشت: تکریم خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران یکی از اقدامات اساسی در جهت حفظ ارزش‌های نظام است.
ایثار و شهادت عاملی برای پایداری انقلاب است
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، مهدی تقیون مشاور استاندار آذربایجان شرقی در امور ایثارگران در نشست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان اهر گفت: تکریم خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران یکی از اقدامات اساسی در جهت حفظ ارزش‌های نظام است.

وی با تأکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به‌ویژه بین نسل جوان و نوجوان اظهار داشت: این فرهنگ ارزشی عاملی مهم برای پایداری انقلاب اسلامی ایران است.

مشاور استاندار آذربایجان شرقی در امور ایثارگران خاطرنشان کرد: تهاجم‌های بیرونی و توطئه‌های داخلی ازجمله فعالیت‌های اساسی دشمن برای جلوگیری از حرکت روبه‌جلوی انقلاب است که راه‌کار مقابله با آن نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

تقیون بابیان اینکه قوانین و مقررات مربوط به ایثارگران باید از سوی ادارات مورداجرا قرار گیرند افزود: رسیدگی به مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری کمترین کار ممکن در قبال ایثار و فداکاری آنان است.

وی بر تعامل و همکاری بین مسئولان برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد و گفت: باید با همدلی، هم‌زبانی و طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جهت تقویت این فرهنگ ارزشمند تلاش کنیم.

انتهای پیام/