مدیرکل بنیاد استان قزوین:

با تولید محتوا در مقابل تهاجم فرهنگی ایستادگی کنیم

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۳
کد مطلب : ۳۱۰۸۳۰
در شرایط جنگ نرم باید با تهیه و تولید محتوای مناسب و ارایه آن توسط ابزارها و تکنولوژی‌های نوین، در مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان ایستادگی کنیم.
با تولید محتوا در مقابل تهاجم فرهنگی ایستادگی کنیم
به گزارش ایثار واحد قزوین، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در جلسه کمیته اطلاع‌رسانی بنیاد استان، با اشاره به ظرفیت‌های غنی فضای مجازی جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: باید با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری در جهت تقویت و توسعه‌ی فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم که بستر فضای مجازی کمک زیادی به این موضوع می‌کند.
وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب پس از ناکامی در جنگ سخت، رو به جنگ نرم آورده‌اند، افزود: در این شرایط بایستی با تهیه و تولید محتوای مناسب و ارایه آن توسط ابزارها و تکنولوژی‌های نوین، در مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان ایستادگی کنیم.
حقایق‌پور رسانه‌ها را خط مقدم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد و گفت: شکاف بین جوانان با فرهنگ دفاع مقدس به دلیل تبلیغات و حضور مستمر رسانه‌های غربی در فضای مجازی است که باید تلاش کرد با استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ها این شکاف برداشته شده و خلا به وجود آمده با برنامه‌ریزی صحیح جبران شود.
این مسئول افزود: ما شاهد آن هستیم که بسیاری از مردم جامعه بالاخص جوانان زمان زیادی از وقتشان را در فضای مجازی می‌گذرانند، بنابراین نباید از این بستر که برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت آماده است، غافل بشویم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اشاره به مشکلات اجتماعی امروز جامعه، گفت: با نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت بالاخص ایثار اجتماعی که نیاز امروز جامعه است، دیگر شاهد فساد و ناهنجاری نخواهیم بود بلکه روز به روز از مشکلات جامعه کاسته خواهد شد.