مشهد میزبان کاروان زیارتی جانبازان اعصاب و روان بیمارستان نیاش تهران

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۰
کد مطلب : ۳۱۱۰۹۰
کاروان زیارتی جانیازان اعصاب و روان بیمارستان نیایش تهران به منظور زیارت بارگاه ملکوتی امام مهربانیها به مشهد مقدس اعزام شد.
مشهد میزبان کاروان زیارتی جانبازان اعصاب و روان بیمارستان نیاش تهران
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، هاشمی سرپرست این کاروان، هدف از سفر معنوی  جانبازان به مشهد مقدس گفت: به همت اداره کل ورزش بنیاد تهران و با همراهی مسئولان بیمارستان نیایش ۱۶ نفر از جانبازان اعصاب و روان به همراه خانواده ها خود جهت زیارت و برپایی اردوی تفریحی فرهنگی و ورزشی در قالب یک اردوی چهار روزه وارد مشهدمقدس و زیارت امام هشتم (ع) شدند.
وی افزود: جانبازان وخانواده ها علاوه بر زیارت در مسابقات ورزشی به مصاف هم رفتند که به نفرات برتر رشته های دارت و حلقه جوایزی اهدا گردید.
وی در پایان از اعزام چهارمین کاروان جانبازان به مشهد مقدس در سال جاری خبر داد.
در ادامه دکتر محمد زمان توفیق پور پزشک همراه گفت: حدود هشت سال است که درخدمت این عزیزان هستم ودر واقع با آنان زندگی می کنم و اعتقاد دارم این سفر معنوی به مشهد مقدس باعث بالا رفتن روحیه آنان خواهد بود.
وی اظهار داشت: باید از همراهی و حمایت خوب خانم دکتر زارعی و دیگر مسئولان بیمارستان نیایش تهران تشکر کنم که تمام خدمات را برای اعزام این کاروان به خوبی تدارک دیدند، ضمن اینکه جهت مراقبت از جانبازان عزیز یک پرستار معتمد و فنی حضور دارد که با همکاری خوب خود سعی دارد تا جانبازان سفر خوبی را در مشهد سپری نمایند.
انتهای پیام/

رضا برسی خبرنگار ایثار رضوی