​گلزار مطهر شهید شهریار کریمی مالک آبادی ساماندهی می‌شود

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۳
کد مطلب : ۳۱۱۱۱۰
رئیس بنیاد شهرستان فارسان و کوهرنگ از آغاز عملیات ساماندهی گلزار شهید شهریار کریمی مالک آبادی در شهرستان کوهرنگ خبر داد.
​گلزار مطهر شهید شهریار کریمی مالک آبادی ساماندهی می‌شود
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ با حضور رئیس بنیاد شـھید و امور ایثار گران شھرسـتان فارسان و کوهرنگ، بخشدار بخش صمصامی و پیمانکار مربوطه عملیات ساماندهی مقبره شھید شهریار کریمی مالک آبادی آغاز شد.

گلزار این شهید گران‌قدر در روسـتای بهمن آباد صـمصامی از توابع شھرسـتان کوهرنگ است.

اسماعیل فتاحی رئیس بنیاد شـھید و امور ایثارگران شھرسـتان گفت: با اعتبار پیش‌بینی‌شده در اعتبارات سال 98 و ھمراھی خانواده شھید امیدواریم قبل از فرارسیدن فصل سرما، عملیات ساماندهی این گلزار به اتمام برسد.

فتاحی افزود: شهرستان کوهرنگ دارای 39 گلزار با 55 مزار است که 23 گلزار با 37 مزار تاکنون ساماندهی شده، 4 گلزار با 4 مزار در دست اقدام است و 12 گلزار با 14 مزار که اکثراً تک مزاری هستند تاکنون ساماندهی نشده‌اند.

گفتنی است: شهید شهریار کریمی مالک آبادی 5 تیرماه 1350 در روستای بهمن آباد صمصامی از توابع شهرستان کوهرنگ متولد شد، دانش‌آموز اول متوسطه در رشته انسانی بود، از سوی بسیج در جبهه حضور یافت و در 22 دی‌ماه 1365 با سمت تک‌تیرانداز در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به سر شهید شد.

انتهای پیام/