زنان جانباز اسوه‌های صبر و مقاومت در جامعه هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹
کد مطلب : ۳۱۱۲۱۲
نماینده ولی فقیه در گیلان اظهار کرد: زنان جانباز اسوه‌های صبر و مقاومت در جامعه هستند و بی‌شک نام بانوان جانباز در تاریخ ایران ماندگار خواهد بود. ملت ما قدردان مردان و زنانی است که در برابر دشمنان، هشت سال ایستادگی کردند.
زنان جانباز اسوه‌های صبر و مقاومت در جامعه هستند
به گزارش «ایثار»، آیت الله رسول فلاحتی شامگاه شنبه 20 مهرماه 98 در نشست صمیمی با بانوان جانباز نخاعی کشور در هتل سفیدکنار انزلی، اظهار کرد: زنان جانباز اسوه‌های صبر و مقاومت در جامعه هستند و بی‌شک نام بانوان جانباز در تاریخ ایران ماندگار خواهد بود. ملت ما قدردان مردان و زنانی است که در برابر دشمنان، هشت سال ایستادگی کردند.
وی تصریح کرد: هیچ جای دنیا مانند زنان و مردان ایران صبر نداشتند و صبوری و مقاومت این بانوان در دوران دفاع مقدس می‌تواند امروزه اسوه و الگویی برای زنان و دختران ایران‌زمین باشد.
نماینده ولی فقیه در گیلان خاطرنشان کرد: جانبازی با وجود اینکه گاها تحمل آن سخت است، اما افتخاری است که نصیب این بانوان بزرگوار شده است.
وی با اشاره به صبر و مقاومت بانوان ایران زمین در برابر بمباران‌های دشمن متجاوز در جنگ تحمیلی، گفت: بانوان در دوران دفاع مقدس خم به ابروی خود نیاورده و نشان دادند که همچنان در مسیر آرمان‌های انقلاب گام بر می‌دارند و این درسی است که باید به نسل حاضر و نسل‌های آینده داده شود.
انتهای پیام/