مدیر کل بنیاد کرمان:

خانواده شهداو ایثارگران نور چشم نظام هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۸
کد مطلب : ۳۱۱۳۰۴
گروئی پس از ملاقات عمومی با جامعه ایثارگری بابیان اینکه خانواده‌های شهدا و ایثارگران نور چشمان نظام هستند گفت: با دیدارهای چهره به چهره ایثارگران خادمین خود را در کنار خود و نه دور از خود حس میکنند.
خانواده شهداو ایثارگران نور چشم نظام هستند
به گزارش ایثار کرمان، صبح امروز 23 مهرماه 98 احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کرمان با همراهی سعید ایرانمنش معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید وامورایثارگران استان کرمان برای ملاقات عمومی و بررسی مشکلات ایثارگران و خانواده شهدا به شهرستان شهربابک در فاصله 220 کیلومتری مرکز استان سفر کردند.
مدیرکل بنیاد استان کرمان، در اولین برنامه کاری خود در محل بنیاد شهرستان شهربابک با جمعی از ایثارگران آن شهرستان به‌صورت چهره به چهره ملاقات کرد و در خصوص رفع مشکلات ایشان دستورات لازم را داد.
گروئی در حاشیه این برنامه با اشاره به این موضوع که خدمت‌رسانی سریع‌تر و بیشتر، تکریم از ایثارگران، بررسی مشکلات و ارائه راهنمایی‌های لازم را از اهداف ملاقات عمومی است، افزود: خانواده‌های شهدا و ایثارگران نور چشمان نظام هستند و با برگزاری این دیدارهای چهره به چهره ایثارگران خادمین خود را در کنار خود و نه دور از خود حس می‌کنند.
در این ملاقات عمومی که ابوالقاسم سلیمانی رئیس اداره زندان شهربابک و سعید ایرانمنش معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید وامورایثارگران استان نیز مدیرکل استان را همراهی می‌نمودند، موضوعات و مشکلات متعدد ایثارگران ازجمله در خصوص اشتغال، درمان و مسکن و غیره مطرح و راهنمائی های لازم در خصوص رفع این مشکلات ارائه گردید.


دومین برنامه مدیرکل بنیاد استان و هیئت همراه دیدار ، سرکشی و دلجوئی از ایثارگران شهرستان در منزل ایشان بود . گروئی در حاشیه این دیدارها با اشاره به لزوم نزدیک بودن همه مسئولین به جامعه هدف خود  گفت: رسیدگی به مشکلات ایثارگران در دیدارهای چهره به چهره و حضور مستقیم در منازل ایشان همیشه بهتر و مؤثرتر خواهد بود و این امر باید سرلوحه کار همه مسئولین باشد.
گروئی اظهار داشت: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران با فضیلت‌ترین و زیباترین خدمت‌ها محسوب می‌گردد و کسانی که با نیت خالص به این انسان‌های پاک و شایسته خدمت کنند از اجر و پاداش اخروی برخوردار خواهند شد.
انتهای پیام./