شهدا به اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی قوت بخشیدند/ خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران یک فضیلت است

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۶
کد مطلب : ۳۱۱۳۶۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با فرماندار و 4 تن از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران نظرآباد دیدار و گفتگو کرد.
شهدا به اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی قوت بخشیدند/ خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران یک فضیلت است
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز صبح امروز 22 مهرماه با در ادامه برنامه نظارت ستادی از شهرستان نظرآباد با دکتر نژاد فلاح فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
رستمیان در این دیدار با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران یک فضیلت دانست و گفت: نگاه مسئولان به خانواده‌های شهدا و ایثارگران ن باید یک نگاه ویژه باشد، چراکه شهدا با ازخودگذشتگی، امنیت و حریت را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند و خانواده‌های آنان با صبر ایستادگی پشت آرمان‌های نظام ایستادگی کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بابیان اینکه هرچه درراه تکریم خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است تأکید کرد: جان‌فشانی و ازخودگذشتگی خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران در عمر چهل‌ساله انقلاب اسلامی، الگوی ارزشمندی برای ملت شریف ایران بوده و هست و این مهم امروز الگویی مناسب برای خدمت به مردم و ایثارگران است.

شهدا به اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی قوت بخشیدند
رستمیان همچنین در ادامه به همراه دکتر فلاح نژاد فرماندار نظرآباد با حضور در منزل والدین معظم شهیدان توده کشت و پیشگاه و همچنین جانبازان سرافراز لطیفی و دهقان دار با آنان دیدار و گفتگو کرد.
سلیمان رستمیان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و تجلیل از ایثارگری جانبازان گفت: شهدا و جانبازان حماسه‌سازان این مرزوبوم در هشت سال دفاع مقدس بوده که با ایمانی راسخ، شجاعت و ایثار خود صحنه‌های بی‌نظیری خلق و به اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی قوت بخشیدند.
وی افزود: مرور خاطره‌های شهيدان و ايثارگران جنگ تحميلي، حاوي و انعکاس‌دهنده نوع نگاه و باور اين دلاورمردان در دفاع از ميهن خويش است. آنان كه با ايستادگي و ازخودگذشتگی به رويارويي دشمن متجاوز رفتند و آموزگاران شجاعت و ايثار شدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: مرور زندگی شهیدان و جانبازان و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امروز یکی از نیازهای اساسی جامعه است که کمک شایانی به حفظ و تداوم انقلاب اسلامی خواهد کرد.
 
کد خبر 98/403
انتهای پیام/