شهدا به اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی قوت بخشیدند

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱
کد مطلب : ۳۱۱۳۷۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: شهدا و جانبازان حماسه‌ سازان این مرز و بوم در هشت سال دفاع مقدس بودند که با ایمانی راسخ، شجاعت و ایثار خود صحنه‌های بی‌نظیری خلق کردند و به اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی قوت بخشیدند.
شهدا به اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی قوت بخشیدند
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان صبح امروز 22 مهرماه با حضور در منزل والدین معظم شهیدان «توده کشت» و «پیشگاه» و همچنین جانبازان سرافراز «لطیفی» و «دهقان دار» با آنان دیدار و گفتگو کرد.
رستمیان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و تجلیل از ایثارگری جانبازان، گفت: شهدا و جانبازان حماسه‌سازان این مرز و بوم در هشت سال دفاع مقدس بودند که با ایمانی راسخ، شجاعت و ایثار خود صحنه‌های بی‌نظیری خلق کردند و به اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی قوت بخشیدند.
وی افزود: مرور خاطره‌های شهيدان و ايثارگران جنگ تحميلی، حاوی و انعکاس‌دهنده نوع نگاه و باور اين دلاورمردان در دفاع از ميهن خويش است. آنان كه با ايستادگی و از خود گذشتگی به رويارويی دشمن متجاوز رفتند و آموزگاران شجاعت و ايثار شدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: مرور زندگی شهیدان و جانبازان و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امروز یکی از نیازهای اساسی جامعه است که کمک شایانی به حفظ و تداوم انقلاب اسلامی خواهد کرد.

اشتغال ایثارگران، دغدغه اصلی بنیاد است
سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به همراه معاونین و جمعی از روسای ادارات، صبح امروز 22 مهرماه با هدف نظارت ستادی با حضور در شهرستان نظرآباد در ابتدا با حضور در گلزار شهدای بهشت رضا (ع) این شهرستان به مقام شهدا ادای احترام کرده و بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه با حضور در شرکت چای تندرستی دلستان با «خان شادمانی» مادر گرامی شهید والامقام «احمد مهدوی» مدیریت شرکت دیدار کرد.
رستمیان در این بازدید یکی از اساسی‌ترین چالش‌های پیش روی بنیاد استان را بحث اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر دانست و گفت: کارآفرینی اقدامی مؤثر در راستای ایجاد شغل برای فرزندان ایثارگران است.
وی تصریح کرد: گاه ایثارگران با ظرفیت‌هایی که در زمینه‌های اشتغال، کارآفرینی و پژوهش دارند می‌توانند در کمک به جامعه‌ هدف بنیاد و اشتغال فرزندان ایثارگران نقش‌آفرینی کند که این بسیار ارزشمند و قابل‌تقدیر است.
انتهای پیام/