همگان باید از سیره شهدا درس بگیرند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۶
کد مطلب : ۳۱۱۴۶۸
سرپرست بنیاد هرمزگان بیان کرد: امروز همه ما باید از تواضع، اطاعت پذیری و سیره شهدا سرمشق بگیریم و حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی، ادامه دهنده راه ایشان و قدردان ایثارگران و خانواده‌های عزیز شهدا باشیم.
همگان باید از سیره شهدا درس بگیرند
به گزارش «ایثار»، عباس اقتدار بختیاری در دیدار با جمعی از خانواده‌های شاهد و ایثارگر خاطرنشان کرد: مکتب انقلابی و اعتقادی ما به دنبال آزادی و استقلال است و جمهوری اسلامی ایران برای آن هزینه‌های زیادی کرده است تا به دشمنان بفهماند که دوران زورگویی و ظلم به پایان رسیده است.
وی افزود: ما با شهادت و ایثارگری به این آزادی و عزت رسیدیم و دست رد به ذلت زده‌ایم و امروزه توانستیم در جهان به جایگاه بزرگی برسیم و در زمینه‌های مختلف تحقیقاتی، صنعتی، نظامی و غیرنظامی به پیشرفت‌هایی دست پیدا کنیم.
وی افزود: امروز همه ما باید از تواضع، اطاعت پذیری و سیره شهدا سرمشق بگیریم و حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی، ادامه دهنده راه ایشان و قدردان ایثارگران و خانواده‌های عزیز شهدا باشیم.

آزادی و استقلال کشور را مدیون خون شهیدان هستیم
اقتدار بختیاری همچنین در نشست با جمعی از همسران جانبازان شهر بندرعباس، گفت: امروز حریت، آزادی و استقلال کشور را مدیون خون شهیدان و ایثارگری جانبازان و آزادگان هستیم.
سرپرست بنیاد هرمزگان بیان کرد: شهید، نا آرامی‌ها و تشنج‌ها را به آرامش تبدیل می‌کند و بستر استقلال را فراهم می‌سازد و در حقیقت این شهدا بودند که دژ مستحکم را برای نسل جوان ایجاد کردند.
وی اظهار داشت: قدرت و عزت امروز را مدیون شهدا هستیم و هر آنچه داریم از خون پاک این عزیزان است که شجره طیبه انقلاب اسلامی ایران را آبیاری کردند.

کارکنان ایثارگر بنیاد از بهترین افراد جامعه هستند
اقتدار بختیاری در شهرستان میناب در دیدار با جانبازان 25 درصد «محمدرضا مدنی» و «حاتم محتشمی مقدم» که از بازنشستگان بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند، گفت: کارکنان ایثارگر بنیاد از بهترین افراد جامعه هستند و اجر و پاداششان محفوظ خواهد ماند.
وی اضافه کرد: بهترین توشه برای شما کارکنان بازنشسته آن بود که فعالیت‌های ارزشمندی در بنیاد برای افضل‌ترین افراد جامعه انجام دادید. خدمات ارزشمند چندین ساله شما خدمتی صادقانه و خالصانه بود که با هدف رضای حضرت حق انجام شد.
خاطرنشان می‌شود شهرستان میناب در دوران 8 سال دفاع مقدس 25 شهید و 445 جانباز و 76 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/