رشادت‌های ایثارگران در دفاع مقدس تضمین‌کننده پیروزی کشور بود

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳
کد مطلب : ۳۱۱۴۷۰
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه رشادت‌های شهدا و ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس تضمین‌کننده پیروزی جمهوری اسلامی ایران بود، گفت: اکنون خانواده‌های شهدا و ایثارگران نقش مهم و تعیین‌ کننده‌ای در شکست دشمنان ایران اسلامی دارند.
رشادت‌های ایثارگران در دفاع مقدس تضمین‌کننده پیروزی کشور بود
به گزارش «ایثار»، فریدون ظفری در سفر به شهرستان اردل و دیدار با خانواده شهید «اسماعیل مهدی زاده»، اظهار کرد: خانواده شهدا برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ضامن امنیت و آسایش کشور هستند.
وی با بیان اینکه رشادت‌های شهدا و ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس تضمین‌کننده پیروزی جمهوری اسلامی ایران بوده است، افزود: اکنون خانواده‌های شهدا و ایثارگران نقش مهم و تعیین‌کننده‌ای در شکست دشمنان ایران اسلامی دارند و این نظام در سایه خانواده‌های معظم شهدا به مسیر درست خود ادامه خواهد داد.
ظفری، خدامحوری، حرکت در راه مکتب و روحیه بزرگ ایثار را از برجسته‌ترین صفات شهدا دانست و افزود: وظیفه ما در قبال خانواده شهدا سرکشی و رفع مشکلات آن‌ها است و این کمترین کاری است که می‌توانیم انجام دهیم.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد چهارمحال و بختیاری گفت: خانواده شهدا سمبل استقامت و ایستادگی ملت ایران هستند که این صبر و استقامت برگرفته از نام و مسیر امام حسین (ع) است.
گفتنی است شهید اسماعیل مهدی زاده دوم خرداد 1348 در روستای کاج از توابع شهرستان اردل به دنیا آمد و سرانجام چهارم دی 1365 در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به شکم، سر و دست‌ و پا شهید شد.
انتهای پیام/