خدمات رسانی شایسته به ایثارگران از راه‌‌های ترویج فرهنگ ایثار است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷
کد مطلب : ۳۱۱۵۱۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تصریح کرد: ارائه خدمات شایسته به ایثارگران یک ضرورت و از جمله راه‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در ادارات و محیط‌های کاری است.
خدمات رسانی شایسته به ایثارگران از راه‌‌های ترویج فرهنگ ایثار است
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در نشست شورای اداری شهرستان نظرآباد که با حضور معاونین برگزار شد، گفت: ارائه خدمات شایسته به ایثارگران یک ضرورت و از جمله راه‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در ادارات و محیط‌های کاری است.
وی افزود: ایثارگران در جامعه سرمایه اجتماعی و امانت خداوند هستند که باید در جهت حفظ این امانت، خدمات‌رسانی مطلوب صورت گیرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تصریح کرد: یکی از اهداف بنیاد این است که جلسات شورای معاونین با قوت بیشتر به‌ صورت منظم در راستای بررسی مشکلات این قشر ارزشمند از جامعه برگزار شود.
رستمیان تأکید کرد: کشور ما در جنگ هزینه‌های زیادی پرداخت؛ ما شهدا، جانبازان و اسرای بسیار زیادی را در این جنگ داشتیم اما به هدفمان که بیرون کردن دشمن از خاک کشورمان بود رسیدیم و یک متر از خاک کشورمان در دست دشمنان باقی نماند.
وی ادامه داد: اگر فرهنگ ایثار و شهادت نبود، قطعاً بسیاری از پیروزی‌ها در مقاطع حساس و تاریخی کشور حاصل نمی‌شد، لذا همه وظیفه‌ داریم این میراث فرهنگی و انقلابی را حفظ کرده و به نسل‌های آینده منتقل کنیم.
رستمیان یادآور شد: شهدا و خانواده‌های معزز آنان بر گردن آحاد جامعه اسلامی حق‌دارند و همه مسئولان باید در خدمت‌رسانی به آنان تلاش کنند.
انتهای پیام/