امنیت و آرامش امروز را مدیون شهدا هستیم

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۷
کد مطلب : ۳۱۱۵۱۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی بیان کرد: امنیت و آرامش امروز را مدیون شهدا هستیم و اگر این عزیزان نبودند امروز از استقلال کشور و امنیت خبری نبود.
امنیت و آرامش امروز را مدیون شهدا هستیم
به گزارش «ایثار»، سید عابس حسینی سه شنبه 23 مهر 98 در اردوی ویژه همسران شاهد بجنورد، گفت: خداوند در قرآن کریم از رزق و روزی شهدا با نام رزق نیکو یاد و جایگاه آنان را در بهشت معرفی می‌کند.
مدیرکل بنیاد خراسان شمالی افزود: شهادت مقام هر کسی که کشته می‌شود نیست؛ بلکه کسی شهید است که ایمان به خداوند داشته باشد، در جهاد شرکت کند و به خاطر خدا بجنگد.
وی بیان کرد: امنیت و آرامش امروز را مدیون شهدا هستیم و اگر این عزیزان نبودند امروز از استقلال کشور و امنیت خبری نبود.

جانبازان و ایثارگران پشتوانه بزرگ جامعه و انقلاب اسلامی هستند​
علی روزفراخ معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در میز خدمت و ملاقات عمومی با ایثارگران و جانبازان، گفت: جانبازان و ایثارگران پشتوانه بزرگ جامعه و انقلاب اسلامی ما هستند.
وی افزود: آنان اگرچه عضوی از بدنشان را از دست‌ داده‌اند، اما همچنان ایستاده‌اند تا نام، یاد و فرهنگ شهیدان را زنده نگه‌ دارند. آنها اگرچه ممکن است دستی در بدن نداشته باشند، ولی هم چنان علمداران این انقلاب‌ محسوب می‌شوند.
روز فراخ همچنین گفت: جانبازان ماندند تا رسالت بزرگ خویش را که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال ارزش‌های الهی و انسانی به نسل جدید است را منتشر کنند.
انتهای پیام/