خدمت به ایثارگران باید با عمل همراه باشد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۴
کد مطلب : ۳۱۱۵۲۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، با بیان اینکه خدمت به ایثارگران باید با عمل همراه باشد گفت: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران و گشودن گره از مشکلات این عزیزان، با نگاه همدلانه همراه بوده و این یک افتخاری بزرگ برای هر فردی محسوب می‌شود.
خدمت به ایثارگران باید با عمل همراه باشد
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات و پاسخگویی و تسهیل در ارائه خدمات رسانی به جامعه ایثارگری، سه شنبه 23 مهر ماه به منطقه غرب استان مازندران سفر و در بنیاد شهرستان چالوس با خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان دیدار کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در این ملاقات عمومی، با بیان اینکه خدمت به ایثارگران باید با عمل همراه باشد گفت: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران و گشودن گره از مشکلات این عزیزان، با نگاه همدلانه همراه بوده و این یک افتخاری بزرگ برای هر فردی محسوب می‌شود.
وی با اشاره به اینکه کار برای ایثارگران خستگی ندارد اظهار کرد: خدمت به خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان نه تنها لذت بخش است بلکه دعای خیر این عزیزان را به همراه دارد و پاداش این خدمت، نزد خداوند محفوظ خواهد ماند.
وی افزود: خانواده‌های شهدا و ایثارگران طلایه‌داران پرچم عزت و سرافرازی، ولی‌نعمتان نظام و میراث‌داران خون شهدا هستند لذا رفع مشکل و تکریم آنان یک تکلیف است.      
انتهای پیام/