کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند جامعه هستند

24 مهر 1398 ساعت 11:06

مدیرکل بنیاد مرکزی بیان کرد: همه ایثارگران در واقع سرمایه‌ای بسیار ارزشمند هستند که با استفاده از تجریبات و افکار ایثارگرانه آنها می‌توان در جهت تداوم و استقرار حکومت اسلامی گام برداشت.


به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری فر سه شنبه 23 مهرماه 98 در مراسم تجلیل از جانبازان بصیر استان که همزمان با روز جهانی عصای سفید برگزار شد، گفت: همه ایثارگران ما در واقع سرمایه‌ای بسیار ارزشمند هستند که با استفاده از تجریبات و افکار ایثارگرانه آنها می‌توان در جهت تداوم و استقرار حکومت اسلامی گام برداشت.
وی افزود: این روز فرصتی مغتنم برای نگریستن به زندگی ایثارگران بصیر است که در پرتو توجه و امکانات کافی، مستعد شکوفایی قابلیت‌ها و توانمندی‌های خارق العاده‌ای هستند و می‌توانند گوی سبقت را از افراد عادی جامعه بربایند.
انصاری فر جانبازان بصیر را همانند پرچمی دانست که به نشان استقلال در جامعه امروز به حرکت در می‌آیند، و افزود: خانواده‎های عزیز جانبازان بصیر به دلیل شرایط جسمی که جانباز دارد با مشکلات خاصی مواجه هستند؛ همسران جانبازان روشندل، با صبر و بردباری که از خود نشان می‌دهند بی‌شک پرستاران صبوری هستند که سالیان سال به مراقبت از ایثارگرانی می‌پردازند که سلامت خود را برای بقای انقلاب و اسلام فدا کرده‌اند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 311522

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/311522/ایثارگران-سرمایه-های-ارزشمند-جامعه-هستند

ايثار
  http://www.isaar.ir