۱۳ هزار دیدار و ارتباط تلفنی با ایثارگران آذربایجان‌شرقی از ابتدای سال

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷
کد مطلب : ۳۱۱۵۲۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی از اجرای بیش از هفت هزار دیدار و قریب به شش هزار ارتباط تلفنی در راستای تکریم جامعه معزز ایثارگری استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
۱۳ هزار دیدار و ارتباط تلفنی با ایثارگران آذربایجان‌شرقی از ابتدای سال
به گزارش «ایثار»، عباس پورحسن ضمن اعلام این خبر، با بیان اینکه اجرای طرح «سپاس» با تأکید مقام معظم رهبری و به‌ منظور رسیدگی به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر به اجرا در می‌آید، افزود: دیدار و ارتباط تلفنی با ایثارگران و به‌ویژه والدین معظم شهدا و پیگیری مطالبات و خواسته‌های به‌حق این بزرگواران از مهم‌ترین ارکان اخلاقی و مسئولیتی همکاران در بنیاد آذربایجان‌شرقی است.
وی افزود: دیدار و عیادت از ایثارگران بستری در منزل و یا بیمارستان و بهره‌گیری از امکانات بنیاد با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی در سطح استان با جدیت تمام در حال انجام است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی گفت: بیش از هفت هزار دیدار و قریب به شش هزار ارتباط تلفنی در راستای تکریم جامعه معزز ایثارگری استان از ابتدای سال جاری تاکنون انجام شده است.
پورحسن با قدردانی از همراهی و سرکشی مسئولان و مدیران استانی و شهرستانی در دیدار با جامعه ایثارگری افزود: حفظ ارزش‌های دوران دفاع مقدس و انتقال دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نسل چهارم انقلاب، مهم‌ترین رسالت دینی و عرفی همه مردم نسبت به شهدا است.
انتهای پیام/