امام جمعه آبیک در دیدار با خانواده شهید حسینی نژاد:

شهادت، مرگ در راه ارزش هاست

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۵
کد مطلب : ۳۱۱۵۳۶
حجت الاسلام حسینی گفت: تکریم و تعظیم شهیدان، تلاشی مقدس و گام بلندی است در راستای احیای ارزش‌های مکتب توحید و عدالت؛ زیرا که شهادت، مرگ در راه ارزش‌هاست
شهادت، مرگ در راه ارزش هاست
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین به همراه شهرام احمدپور فرماندار آبیک و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان آبیک با حضور در بیت شهید حمیدرضا حسینی نژاد، با پدر این شهید بزرگوار دیدار و از وی دلجویی کرد.
شهید حسینی نژاد متولد دوم تیرماه سال 46 است که در 24 اسفند ماه سال 63 در عملیات خیبر در منطقه عملیاتی مجنون بر اثر اصابت ترکش به سر، به درجه شهادت نائل شد.
گفتنی است هاجر بخشی، مادر شهید حسینی نژاد جمعه 25 مرداد ماه دار فانی را وداع گفته و به فرزند شهیدش پیوسته است که استاندار قزوین این مصیبت وارده را به بیت شهید تسلیت گفت.
حجت الاسلام سیدمحمد حسینی میرامینی امام جمعه شهرستان آبیک در این دیدار بیان کرد: حواسمان باشد هر چه داریم از فداکاری شهدای بزرگوار است تا زندگی ذلیلانه نداشته باشیم.
وی گفت: اگر رشادت های شهدا نبود وضعیت کشور به گونه دیگری بود و بر ما لازم است پیش از قدردانی از شهدا، از والدین شهدا قدردانی کنیم که فرزندانی رشید تربیت کرده‌اند.
امام جمعه شهرستان آبیک ادامه داد: والدین شهدا، فرزندانی تربیت کردند که به جای دنیاطلب بودن، انسان هایی فهیم و وارسته بواه اند و بر همه ما واجب است باید دست تا به خانواده شهدا ادای احترام کنیم.
حجت الاسلام حسینی عنوان کرد: در زمانه ای که دشمن تمام تلاش خود را برای از بین بردن فرهنگ ایرانی اسلامی به کار می برد، رسالت همه آنانی که به عدالت، آزادی و رهایی می‌اندیشند و به آرمان بزرگ پیامبران ایمان دارند، این است که از فرهنگ ایستادگی و وارستگی در این تهاجم بی‌حساب با هر وسیله ممکن صیانت و پاسداری کنند.
تکریم و تعظیم شهیدان، تلاشی مقدس و گام بلندی است در راستای احیای ارزش‌های مکتب توحید و عدالت؛ زیرا که شهادت، مرگ در راه ارزش‌هاست و هر شهید، مشعلی است که در بلندای عزت و سرافرازی یک ملت، جاودانه می‌درخشد.
مرجع : بسیج