​ایثارگران درس مقاومت و ایستادگی را به ما آموختند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۸
کد مطلب : ۳۱۱۵۸۷
مدیرکل بنیاد استان در ملاقات با ایثارگران شهرستان اردل گفت: خانواده شهدا و ایثارگران درس مقاومت و ایستادگی را به ما آموختند که ثمره آن مقاومت امروز مردم در مقابل تحریم‌های ظالمانه آمریکا است.
​ایثارگران درس مقاومت و ایستادگی را به ما آموختند
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در ادامه سفرهای هفتگی به شهرستان‌ها و برگزاری ملاقات عمومی با ایثارگران این هفته با ایثارگران شهرستان اردل دیدار و مسائل و مشکلات این عزیزان را بررسی کرد.

فریبرز نجفی: در این دیدار عمومی عزت و افتخار کنونی جامعه اسلامی را مدیون و مرهون خون شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان دانست و اظهار کرد: خانواده‌های شهدا و جانبازان پیشگام در اجرای فرامین الهی در جامعه اسلامی هستند.

وی: بابیان اینکه شهدا دانش‌آموختگان مکتب امام حسین (ع) هستند، افزود: شهدای ما با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را پیمودند و در این مسیر نیز شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند.

نجفی: با ارج نهادن به جایگاه خانواده شهدا بیان کرد: خانواده شهدا و ایثارگران درس مقاومت و ایستادگی را به ما آموختند که ثمره آن مقاومت امروز مردم در مقابل تحریم‌های ظالمانه آمریکا است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خاطرنشان کرد: خانواده‌های شهدا با اهدای بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند.

وی یادآور شد: احترام به خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران نشان‌دهنده پایبندی مردم به ارزش‌های ملی و مذهبی است.

انتهای پیام/