کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

​مسائل و مشکلات ایثارگران با سعه‌صدر پیگیری شود

24 مهر 1398 ساعت 10:42

مدیرکل بنیاد استان در جلسه بررسی مسائل شهرستان اردل گفت: با سعه‌صدر و برخورد مناسب درخور شان و منزلت ایثارگران به خوبی می‌توانیم در برابر خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، مسائل و مشکلات آنان را پیگیری کنیم.


به گزارش «ایثار» واحد چهارمحال و بختیاری؛ مدیرکل بنیاد استان با سفر به شهرستان اردل از بنیاد شهید این شهرستان بازدید کرد.

فریبرز نجفی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات موجود شهرستان عنوان کرد: تعامل با دستگاه‌های اداری شهرستان به ویژه فرمانداری، به منظور پیگیری و رفع مشکلات ایثارگران عزیز بایستی از اولویت‌های کاری همکاران بنیاد باشد.

در این بازدید که به منظور بررسی مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری و نیز دیدار با همکاران مجموعه اداری انجام شد، علی قنبری رئیس بنیاد اردل در گزارشی برنامه‌ها و فعالیت‌های بنیاد شهرستان ازجمله وضعیت جذب وام‌های خوداشتغالی ایثارگران جویای کار، دیدارهای انجام‌شده با جامعه ایثارگری، نحوه پرداخت معیشت به ایثارگران و مواردی از این ‌دست را به سمع و نظر مدیرکل بنیاد استان رساند.

در ادامه مدیرکل بنیاد استان در سخنانی رهنمودها و راهکارهای لازم جهت ارائه خدمات مطلوب به جامعه معزز ایثارگری را ارائه کرد.

نجفی در پایان افزود: با سعه‌صدر و برخورد مناسب درخور شان و منزلت ایثارگران به خوبی می‌توانیم در برابر خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، مسائل و مشکلات آنان را پیگیری کنیم.

انتهای پیام/


کد مطلب: 311594

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/311594/مسائل-مشکلات-ایثارگران-سعه-صدر-پیگیری-شود

ايثار
  http://www.isaar.ir