تداوم راه شهدا، توفیق الهی است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۹
کد مطلب : ۳۱۱۶۲۳
مدیرکل بنیاد البرز گفت: ادامه دادن راه شهدا توفیقی است که از سوی خداوند متعال به بندگان عطا می‌شود و از این‌ رو، خانواده‌های معظم شهدا به خاطر تربیت چنین فرزندانی و نیز تعلیم راه و رسم شهادت‌طلبی به آن‌ها، مورد شفاعت قرار خواهند گرفت.
تداوم راه شهدا، توفیق الهی است
به گزارش «ایثار»، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه‌ شهر کرج و سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با حضور در منزل پدر گرامی شهیدان والامقام «مسلمی» و «سلیمانی» با آنان دیدار و گفتگو کردند.
رستمیان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، روحیه مقاومت و ایستادگی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را پشتوانه معنوی نظام دانست و اظهار داشت: این روحیه برای همه ما درس است و این ایستادگی، ایثار و مقاومت تاکنون موجب عزت و عظمت کشور بوده است و در آینده نیز قطعاً کشور را در برابر توطئه بدخواهان و دشمنان حفظ خواهد ‏کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با تجلیل از روح بلند و پاک شهدا، گفت: ادامه دادن راه شهدا توفیقی است که از سوی خداوند متعال به بندگان عطا می‌شود و از این‌ رو، خانواده‌های معظم شهدا به خاطر تربیت چنین فرزندانی و نیز تعلیم راه و رسم شهادت‌طلبی به آن‌ها، مورد شفاعت قرار خواهند گرفت.
رستمیان گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا موجب برکت برای مسئولان در خدمت به مردم است و دعای خیر آن‌ها در همه موارد بالاخص در مقابل توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان، رمز پیروزی نظام خواهد بود.
انتهای پیام/