رئیس بنیاد مراغه:

شهدا و ایثارگران باعث ماندگاری نظام اسلامی ایران شدند

تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹
کد مطلب : ۳۱۲۱۳۵
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران گفت: شهدا و ایثارگران با فداکاری خود باعث ماندگاری نظام اسلامی ایران شدند و امروزه دیدار با خانواده آن عزیزان برای خادمان شهدا توفیق الهی است.
شهدا و ایثارگران باعث ماندگاری نظام اسلامی ایران شدند
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌اتفاق اسماعیل کریمی اصل رئیس جهاد کشاورزی شهرستان و جمعی از همکاران بنیاد مراغه 29 مهر 1398 با خانواده شهدا و ایثارگران دیدار و با آن‌ها گفتگو کرد.
 
اسلامی با گرامیداشت یاد و نام شهدا و ایثارگران گفت: شهدا و ایثارگران با فداکاری خود باعث ماندگاری و ثبت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شدند و هیچ‌گاه خانواده و دنیا  را به اجر اخروی ترجیح ندادند و امروز باید همه ما ادامه‌دهنده راه آن بزرگواران باشیم.
 
وی دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را توفیق الهی دانست و با تجلیل از فداکاری و ایثارگری آن‌ها گفت: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران برای خادمان شهدا روحیه‌بخش است و موجب پیگیری مسائل جامعه ایثارگری و تلاش و فعالیت بیشتر همکاران بنیاد می‌شود.
 
یادآور می‌شود در این دیدارها با خانواده شهید «علی و سهیلا قدسی» جزء شهدای بمباران مراغه و جانباز دفاع مقدس «ایوب توحیدی» دیدار و از فداکاری آن‌ها قدردانی شد.
 
انتهای پیام/