بخشدار بخش مرکزی عجب‌شیر:

مادران شهدا جلوه‌ای از صبر زینبی هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۱
کد مطلب : ۳۱۲۱۷۰
بخشدار بخش مرکزی عجب‌شیر در دیدار با مادران شهدا، گفت: مادران شهدا جلوه‌ای از صبر زینبی هستند و تعظیم و تکریم آن ها یک تکلیف بزرگ است.
مادران شهدا جلوه‌ای از صبر زینبی هستند
به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربايجان شرقی، رضا عاشقی در دیدار از خانواده شهیدان «یوسف نوروزی»، «رضا جاوید» افزود: خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران حق سنگینی به گردن ملت ایران اسلامی دارند و تکریم آن ها وظیفه همگانی است.
وی با قدردانی از مادران شهدا بیان  داشت: شما باتربیت نیکوی فرزندان و تقدیم آن ها در راه اسلام و صبر در این راه و حرکت در مسیر شهدا به‌عنوان الگوهای ایثار و مقاومت و سرمایه‌های عظیم برای جامعه اسلامی هستید.
رئیس بنیاد عجبشیر نیز گفت: راه و سیره عملی شهدا راه پاکی و درستی است که با الگو گرفتن از آن هر انسانی به سرمنزل مقصود خواهد رسید و عاقبت‌به‌خیر خواهد شد.
خیرخواه افزود: در طرح سپاس علاوه بر دلجویی از خانواده شهدا و ایثارگران به مشکلات آنان در حوزه‌های معیشتی، اجتماعی، اشتغال، بهداشت و درمان رسیدگی می‌شود.
پاسدار شهید «محمدرضا جاوید» در 21 اسفند 1363 در عملیات پیروزمندانه بدر در شرق دجله و شهید پاسدار «یوسف نوروزی» در 26 تیر ماه 1361 در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.