خانواده‌های شهدا ولی نعمتان نظام هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۵
کد مطلب : ۳۱۲۲۲۱
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه از خانواده‌های معظم شهدا به عنوان ولی نعمتان و اعتبار کشور یاد کرد و اظهار داشت: نظام و کشور، قدرت و قوت خود را از اقتدار و عظمت خانواده‌های شهدا گرفته است.
خانواده‌های شهدا ولی نعمتان نظام هستند
به گزارش «ایثار»، آیت‌الله مصطفی علما نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه صبح امروز به همراه حجت‌الاسلام والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان با حضور در منزل شهید والامقام «علی سلیمانی» از مقام والای این شهید گرانقدر تجلیل کرد.
در این دیدار آیت الله علما با قدردانی از فداکاری ایثارگران اظهار داشت: والدین و خانواده‌های معظم شهدا حق بزرگی بر گردن جامعه دارند و همه ما مدیون فداکاری و ایثارگری این عزیزان هستیم چرا که در طول 40 سال از عمر انقلاب، جامعه ایثارگری برای نظام و کشور سرمایه‌گذاری کرده و از جان، مال و هستی خود گذشتند.
امام جمعه کرمانشاه افزود: خانواده‌های معظم شهدا با آگاهی و بصیرت از این نظام دفاع کردند و این بسیار ارزشمند است و حقیقتأ ایثارگران سند و قباله نظام و پشتوانه اصلی نظام هستند.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه در ادامه از خانواده‌های معظم شهدا به عنوان ولی نعمتان و اعتبار کشور یاد کرد و اظهار داشت: نظام و کشور، قدرت و قوت خود را از اقتدار و عظمت خانواده‌های شهدا گرفته و به همین خاطر نظام الهی برای همیشه پایدار و ماندگار است.
در این دیدار حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه نیز ضمن معرفی و تجلیل از ایثارگری خانواده‌های معظم شهدا، مهمترین ویژگی ایثارگران را صبر و شکیبایی آنان عنوان کرد و افزود: صبر و استقامت این عزیزان مثال‌زدنی و الگوی بی‌نظیری برای تمامی آحاد ملت سلحشور ایران اسلامی است.
انتهای پیام/