شهدا، ایثار و از خودگذشتگی را به همگان آموختند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۶
کد مطلب : ۳۱۲۳۱۰
مدیرکل بنیاد مرکزی با اشاره به اینکه پایمردی شهدا و شهامت آن‌ها، کشور را از هر گزندی در امان نگه داشته است، اظهار کرد: شهیدان به همگان، ایثار و از خود گذشتگی را آموختند و به همین جهت این عزیزان امروز افتخار آفرینان جامعه هستند.
شهدا، ایثار و از خودگذشتگی را به همگان آموختند
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر عصر روز سه‌شنبه 30 مهرماه 98 در دیدار با همسر شهید «محمد علی محمدی» ضمن تقدیر از صبوری و استقامت و ایثار همه همسران شهدا، گفت: خانواده‌های شهدا به ويژه مادران و همسران آنان با صبر و استقامت در اجر شهيدان سهيم هستند.
انصاری‌فر با اشاره به اینکه آسایش و امنیت امروز را مدیون خون شهدا هستیم افزود: دیدار با خانواده شهدا یکی از وظایف اصلی مردم و مسئولان نظام است.
وی با بیان اینکه ارج نهادن به جایگاه شامخ شهدا و پاسداری از خون شهدا نباید برای لحظه‌ای فراموش شود، ادامه داد: ادامه دادن راه شهدا وظیفه همه ملت ایران است.
مدیرکل بنیاد مرکزی با اشاره به اینکه پایمردی شهدا و شهامت آن‌ها، کشور را از هر گزندی در امان نگه داشته است، اظهار کرد: شهیدان به همگان، ایثار و از خودگذشتگی را آموختند و به همین جهت این عزیزان امروز افتخار آفرینان جامعه هستند.
گفتنی است شهید محمد علیمحمدی در تاریخ 12 خرداد ماه سال 1319 متولد و در تاریخ 2 فروردین ماه سال 1361 در منطقه شوش به شهادت رسید.
انتهای پیام/