از سوی مدیرکل بنیاد قزوین،

محمدرضا شکوهی به عنوان معاون تعاون بنیاد استان قزوین منصوب شد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۰
کد مطلب : ۳۱۲۳۷۹
از سوی مدیرکل بنیاد استان قزوین، محمدرضا شکوهی به عنوان معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین منصوب شد.
محمدرضا شکوهی به عنوان معاون تعاون بنیاد استان قزوین منصوب شد
به گزارش ایثار واحد قزوین، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین حکم معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان قزوین را به محمدرضا شکوهی تقدیم و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون برای ایشان مسئلت کرد.
وی انتخاب شکوهی به عنوان معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان قزوین را تبریک گفت و بیان کرد: ایشان تجربیات فراوانی در طول خدمت خود در بنیاد داشته که امیدواریم در ارایه‌ی خدمت به جامعه ایثارگران نیز همانند گذشته موفق بوده و باشند.
این مسئول افزود: همه‌ی ما باید تلاش کنیم تا خدمتی در شان جامعه ایثارگران ارایه دهیم و در این راستا باید از همه‌ی ظرفیت‌های داخل و خارج سازمانی بهره ببریم.
همچنین حقایق‌پور از زحمات محمد پیری معاون سابق تعاون بنیاد استان که با منصوب شدن به سمت شهردار تاکستان از این حکم کناره‌گیری کرده، قدردانی کرد.
گفتنی است: محمدرضا شکوهی از سال 1376 در بنیاد شهید و امور ایثارگران مشغول به فعالیت است.
وی در طول خدمت خود کارمند حراست، سرپرست حراست، رئیس اداره حراست، کارشناس مسئول اشتغال و رئیس اداره اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین بوده است.