کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

حفظ و ترویج آموزه‌های شهدا وظیفه‌ای همگانی است

8 آبان 1398 ساعت 14:11

مدیرکل بنیاد استان گلستان شهدا را اسوه ایثار و موجب عزت و اقتدار نظام خواند و اظهار داشت: حفظ و ترویج آموزه‌های شهدا وظیفه‌ای همگانی است.


به گزارش ایثار واحد استان گلستان؛ اسرافیل وزیری در گفت‌وگو با سایت ایثار گلستان در حاشیه ملاقات عمومی با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، تسریع در روند حل مشکلات جامعه ایثارگری را بسیار مؤثر دانست و افزود: خدمت به جامعه ایثارگری اجر الهی در پی دارد و توجه داشته باشیم که همگی آحاد ملت وظیفه‌دارند قدردان ایثار و فداکاری این عزیزان باشند.
وی تفکر انقلابی شهدا را گران‌بهاترین میراث برای نسل‌های آینده تلقی کرد و یادآور شد: باید زمینه انتقال آموزه‌های شهیدان به آیندگان فراهم شود.
وی گفت: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا و روایتگری ایثارگران، ایران اسلامی را برای همیشه بیمه خواهد کرد و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقطه عطفی در جهت پیشبرد اهداف والای انقلاب است.
وزیری تصریح کرد: رشد و بالندگی انقلاب اسلامی مرهون فداکاری‌های شهدا و جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس است و تا زمانی که این روحیه در نزد ملت ایران است دشمن نمی‌تواند آسیبی به‌نظام اسلامی وارد کند.
وی در انتها افزود:بالاترین هدف ما در بنیاد خدمت‌رسانی هرچه مطلوب تر به خانواده های معظم شاهد و ایثارگر است و تمام تلاشمان را برای نیل به این هدف انجام خواهیم داد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 312971

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/312971/حفظ-ترویج-آموزه-های-شهدا-وظیفه-ای-همگانی

ايثار
  http://www.isaar.ir