​برگزاری نشست توجیهی آموزشی «بهره‌وری» ویژه معاونین و مدیران کل ستادی بنیاد

تاریخ انتشارشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۷
کد مطلب : ۳۱۳۳۱۵
نشست توجیهی آموزشی «بهره‌وری» صبح روز شنبه 11 آبان ماه با حضور معاونین و مدیران کل ستادی بنیاد شهید و امور ایثارگران در ساختمان جانباز شهید رسول‌زاده برگزار شد.
​برگزاری نشست توجیهی آموزشی «بهره‌وری» ویژه معاونین و مدیران کل ستادی بنیاد
به گزارش «ایثار»، سید منصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد در این نشست بابیان اینکه در بهره‌وری سازمانی باید به شاخص‌ها توجه کرد، گفت: برای رسیدن به بهره‌وری و استانداردسازی سازمان تمامی کارکنان باید دست‌به‌دست هم داده و برای رسیدن به اهداف به یکدیگر کمک کنند.
وی ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای اجرای برنامه‌های آموزشی، مسیر یادگیرندگی را در پیش‌گرفته و توانسته امروز به رشد، بلوغ و رفتار مناسب سازمانی برسد، البته مشکلاتی نیز وجود دارد ولی امیدواریم تا 2 سال آینده با حمایت و همکاری تمامی مدیران و کارکنان، سازمانی ارزش‌آفرین داشته باشیم و بنیاد شهید و امور ایثارگران جایگاه افضل بودن خود را ازنظر علمی و استانداردهای سازمانی نهادینه سازد.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد خاطرنشان کرد: مفهوم بهره‌وری، انجام فعالیت‌ها با کم‌ترین هزینه و بیشترین استفاده است، زیرساخت‌های موردنیاز برای رسیدن به این موضوع شامل عواملی مانند چابکی، بالابودن سطح تحصیلات کارکنان، برگزاری کلاس‌های آموزشی و ... می‌شود که در چشم‌انداز بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز دیده‌شده است.
گفتنی است نشست یک‌روزه توجیهی آموزشی «بهره‌وری» ویژه معاونین و مدیران کل ستادی بنیاد با تدریس بابک گودرزی نژاد برگزار شد.
انتهای پیام/