شهادت والاترین توفیقی است که نصیب شهدا شده است

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹
کد مطلب : ۳۱۳۵۵۱
دکتر کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه سربلندی ایران اسلامی به برکت خون شهدا است اظهار داشت؛ شهادت والاترین توفیقی است که نصیب شهدا شده است.
شهادت والاترین توفیقی است که نصیب شهدا شده است
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، با حضور دکتر کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش ، واقعی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی  و تعدادی از مسئولین ارشد شهرستان با  2 خانواده معظم شهید فرهنگی و دانش آموز دیدار و مورد تفقد و دلجویی قرار گرفتند .

دکتر کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در این دیدارها با تجلیل از استقامت و ایثار خانواده‌های شهدا و جانبازان، آرامش و آسایش امروز ایران اسلامی را مدیون جان‌فشانی شهدا دانست .
وی پاسداشت رشادت‌ها و دلیرمردی‌های جانبازان و ایثارگران را رسالتی همگانی برشمرد و گفت: همه ما مدیون شهدا و ایثارگران هستیم و باید برای تکریم خانواده‌های آنان از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
دکتر کاظمی خانواده‌های شهدا را اسوه ایثار و موجب عزت و اقتدار نظام خواند و گفت: حفظ و ترویج آموزه‌های شهدا وظیفه‌ای همگانی است.
ایشان با بیان اینکه سربلندی ایران اسلامی به برکت خون شهدا است اظهار داشت؛ شهادت والاترین توفیقی است که نصیب شهدا شده است.