کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

خدمت‌رسانی به ایثارگران از وظایف بزرگ نظام و مردم است

14 آبان 1398 ساعت 11:21

مدیرکل بنیاد استان مرکزی خدمت‌رسانی به خانواده معظم شهدا و جامعه بزرگ ایثارگری را از وظایف بزرگ نظام و مردم برشمرد و اظهار کرد: شهدا با گذشتن از جان و مال خود در عهدی که با خداوند بستند ثابت قدم ماندند.


به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری فر در دیدار با استاندار مرکزی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو و دانش‌آموز، با اشاره به حماسه‌های شهدای قبل و بعد از انقلاب، وظیفه جامعه و مردم را پاسداشت خون شهدا و حفظ ارزش‌ها دانست.
وی خدمت‌رسانی به خانواده معظم شهدا و جامعه ایثارگری را از وظایف بزرگ نظام و مردم برشمرد و اظهار کرد: شهدا با گذشتن از جان و مال خود در عهدی که با خداوند بستند ثابت قدم ماندند و وظیفه امروز ما صیانت از خون پاک شهدا و ادامه مسیر آن‌ها است.
وی فلسفه وجودی بنیاد شهید و امور ایثارگران را ارائه خدمات مطلوب به خانواده معظم شهدا و ایثارگران دانست و افزود: جلب رضایت این قشر از جامعه براساس مبانی ارزشی اسلامی و توسعه و گسترش تعامل با آحاد جامعه به منظور ترویج فرهنگ جهاد، شهادت و ایثار است.
مدیرکل بنیاد مرکزی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های بنیاد گفت: مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار مرکزی، با هدف افزایش رضایتمندی جامعه شاهد و ایثارگری تاسیس و در حال افتتاح است که امیدواریم با حمایت‌های استاندار با بهره‌برداری کامل از این مجتمع، گام مهمی در جهت تامین نیازهای جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان برداشته شود.
انتهای پیام/


کد مطلب: 313641

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/313641/خدمت-رسانی-ایثارگران-وظایف-بزرگ-نظام-مردم

ايثار
  http://www.isaar.ir