طنین فریاد "استکبارستیزی "هرمزگانی ها در یوم الله 13 آبان

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۴
کد مطلب : ۳۱۳۸۲۳
راهپیمایی ۱۳ آبان صبح دیروز با حضور قشر‌های مختلف مردم، دانش آموزان، دانشجویان و اساتید هرمزگانی در سراسر استان با شکوه خاصی برگزار شد.
طنین فریاد "استکبارستیزی "هرمزگانی ها در یوم الله 13 آبان
به گزارش ایثار واحد هرمزگان،راهپیمایی ۱۳ آبان صبح دیروز با حضور قشر‌های مختلف مردم، دانش آموزان، دانشجویان و استادان، مسئولان استان، ائمه جماعات و بسیجیان در سراسر استان هرمزگان برگزار شد.
در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال، مردم و دانش آموزان هرمزگانی هم صدا با ملت ایران، با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا، بار دیگر نفرت و انزجار خود از سیاست‌های استکباری آمریکا را نشان دادند.
هرمزگانی ها دیروز با حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان، پاسخی کوبنده به یاوه گویی‌های رئیس جمهور آمریکا دادند و اعلام کردند شعار مرگ بر آمریکا هیچگاه از ادبیات سیاسی ملت ایران حذف نمی‌شود.
حجت الاسلام و المسلمین ترابی امام جمعه رباط کریم با اشاره به رویداد‌های ۱۳ آبان در تاریخ معاصر گفت: تبعید امام خمینی به ترکیه در ۱۳ آبان سال ۴۳، کشتار دانش‌آموزان به دست دژخیمان پهلوی و تسخیر سفارت امریکا در شکل دادن به حرکت انقلاب اسلامی نقش آفرین بودند.
وی گفت:ایران اسلامی پرچمدار مبارزه با استکبار جهانی است.
امام جمعه رباط کریم با اشاره به بیانات رهبر انقلاب اسلامی در دیدار با دانش‌آموزان و دانشجویان افزود: مذاکره با آمریکا هیچ نتیجه‌ای ندارد، چون هیچ امتیازی به ایران نمی‌دهند.
حجت الاسلام ترابی گفت: تهدید، کودتا، تحریم، تحریک قومیتها، تجزیه طلبی، آشوب طلبی و محاصره اقتصادی برخی اقدامات آمریکایی‌ها علیه مردم ایران است که در همه آن‌ها شکست خورده اند.
وی با بیان اینکه آمریکا به دنبال نفوذ مجدد سیاسی و تسلط دوباره بر ایران است گفت: مذاکره با فشار حداکثری دشمن به معنای تسلیم است و انقلاب اسلامی راهبرد مقاومت را در پیش گرفته است.
حجت الاسلام ترابی گفت:هیمنه آمریکا رو به افول است و اقتدار نظامی اسلامی و نفوذ منطقه‌ای ایران رو به افزایش است  و این نشان می دهد که ما در این سالها موفق عمل کرده ایم.