ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از رسالت‌های اصلی بنیاد است

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴
کد مطلب : ۳۱۳۹۲۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز بیان کرد: ترویج فرهنگ شهادت، زنده نگه‌داشتن یاد شهدا و حفظ آثار آنان و بالا بردن تعهدات جامعه نسبت به منزلت شهدا و خانواده‌های آنان از جمله رسالت‌های مهمی است که باید نسبت به آن همت داشته باشیم.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از رسالت‌های اصلی بنیاد است
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در نشست تخصصی طرح‌های ترویجی معاونت فرهنگی و آموزشی که با حضور دانش کهن معاون فرهنگی بنیاد و دیگر خادمان شهدا برگزار شد، فرهنگ ايثار و شهادت را فرهنگ عزت و اقتدار دانست و گفت: تا وقتی که روحيه شهادت در جامعه وجود داشته باشد، دشمن نمی‌تواند آسیبی به کشور وارد کند و ترفندها نقش بر آب می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با تأکید بر تلاش برای ماندگاری و تقويت فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه گفت: فرهنگ ایثار و شهادت مانع بسيار بزرگی در مقابله با ترفندهای دشمنان نظام و انقلاب است.
وی افزود: ترويج فرهنگ شهادت، زنده نگه‌داشتن ياد شهدا و حفظ آثار آنان و بالا بردن تعهدات جامعه نسبت به منزلت شهدا و خانواده‌های آنان از جمله رسالت‌های مهمی است که باید نسبت به آن همت داشته باشیم.
وی بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد و افزود: جامعه امروز ما نیازمند تقویت روحیه گذشت و ایثار است و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موجب رشد روحی و معنوی و حل بسیاری از مشکلات در جامعه می‌شود.
انتهای پیام/