هدف اصلی ایثارگران مجاهدت در راه خدا و ارزش‌های متعالی اسلام بود

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۹
کد مطلب : ۳۱۳۹۳۲
مدیرکل بنیاد خوزستان با بیان اینکه هدف اصلی و عالی شهدا و ایثارگران مجاهدت در راه خدا و ارزش‌های متعالی اسلام بوده است، گفت: پاسداری از ميراث گران بهای انقلاب از آرمان‌های بلند شهدا و جانبازان است که در این راه جان و خون خود را نثار کردند.
به گزارش «ایثار»، عبدالرضا فرجیان در برنامه ملاقات عمومی با ایثارگران، با بیان اینکه هدف اصلی و عالی شهدا و ایثارگران مجاهدت در راه خدا و ارزش‌های متعالی اسلام بوده است، گفت: پاسداری از ميراث گران‌بهای انقلاب از آرمان‌های بلند شهدا و جانبازان است که در این راه جان و خون خود را نثار کردند.
مدیرکل بنیاد خوزستان در ملاقات عمومی با جامعه ایثارگری تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی و ارزشمند کشور هستند که سخاوتمندانه در نهایت رضایتمندی، قدم در مسیر سرخ دین گذاشته و جان خود را برای رضای خداوند و آسایش ملت اهدا کردند.
فرجیان کیفی سازی خدمات، تکریم ایثارگران، بررسی و پایش مستمر مشکلات و ارائه راهنمایی مناسب را از مهمترین اهداف ملاقات عمومی در بنیاد شهید و امور ایثارگران برشمرد و افزود: قطعاً رضایت خداوند و ارواح مقدس شهدا در این است که رضایت خانواده‌های معظم ایثارگران را فراهم آوریم.
انتهای پیام/