کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

هدف اصلی ایثارگران مجاهدت در راه خدا و ارزش‌های متعالی اسلام بود

14 آبان 1398 ساعت 16:19

مدیرکل بنیاد خوزستان با بیان اینکه هدف اصلی و عالی شهدا و ایثارگران مجاهدت در راه خدا و ارزش‌های متعالی اسلام بوده است، گفت: پاسداری از ميراث گران بهای انقلاب از آرمان‌های بلند شهدا و جانبازان است که در این راه جان و خون خود را نثار کردند.


به گزارش «ایثار»، عبدالرضا فرجیان در برنامه ملاقات عمومی با ایثارگران، با بیان اینکه هدف اصلی و عالی شهدا و ایثارگران مجاهدت در راه خدا و ارزش‌های متعالی اسلام بوده است، گفت: پاسداری از ميراث گران‌بهای انقلاب از آرمان‌های بلند شهدا و جانبازان است که در این راه جان و خون خود را نثار کردند.
مدیرکل بنیاد خوزستان در ملاقات عمومی با جامعه ایثارگری تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی و ارزشمند کشور هستند که سخاوتمندانه در نهایت رضایتمندی، قدم در مسیر سرخ دین گذاشته و جان خود را برای رضای خداوند و آسایش ملت اهدا کردند.
فرجیان کیفی سازی خدمات، تکریم ایثارگران، بررسی و پایش مستمر مشکلات و ارائه راهنمایی مناسب را از مهمترین اهداف ملاقات عمومی در بنیاد شهید و امور ایثارگران برشمرد و افزود: قطعاً رضایت خداوند و ارواح مقدس شهدا در این است که رضایت خانواده‌های معظم ایثارگران را فراهم آوریم.
انتهای پیام/


کد مطلب: 313932

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/313932/هدف-اصلی-ایثارگران-مجاهدت-راه-خدا-ارزش-های-متعالی-اسلام

ايثار
  http://www.isaar.ir