رئیس بنیادساوه:

شهداء سرمشق و الگوي جاودان براي تمام نسل ها هستند

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱
کد مطلب : ۳۱۴۴۱۸
رييس بنيادساوه در دیدار با والدین شهدا اگفت : شهدا با اعتقادي راسخ اين راه پر افتخار را انتخاب كردند وآنها الگوي جاودان براي تمام نسل ها هستند.
شهداء سرمشق و الگوي جاودان براي تمام نسل ها هستند
به گزارش ایثارواحد"استان مرکزی"،كريم رسولي با ابراز خرسندی ازتوفیق حضوری که دربیت منورشهدا نصیببشان شده بود، افزود:دوران  دفاع مقدس که از یک سو تعظیم صبر و صلابت و تکریم فخر وشرافت است واز سویی تعمیم شور و تحصیل نور هدایت  وتجلیل، باید این قسمت از تاریخ را در هاله ای از طلا محصور کردوهمچنین  از  دست اندر کاران ترویج فرهنگ ایثاروشهادت خواست که شور آفرینی ایثارگران را در تمام طول سال به تصویر بکشند تا خاطرات طلایی و خوش آن دوران همچون گنجینه ای نفیس در اذعان تداعی شود وخاطرات شهدا ورزمندگان برای نسل جدیدمانوس گردد زیرا شهدا هشت سال قاطعانه در مقابل تمام دنیای استکبار ایستادند و امروز نیز در عرصه‎های مختلف به موفقیت‎های غرورآفرین دست یافته و خود را به جهانیان اثبات کردند.
رسولي بابیان اینکه بایدهمواره یاد و خاطره پیشکسوتان جهاد وشهادت را زنده نگهداریم افزود: رهنمودها و پیشنهادات والدین معظم شهدا که  یادگاران شهدا هستند همواره به عنوان چراغی، راهنمای ما در مسیر خدمت  به این عزیزان است.
این مقام مسئول گفت:با ارزشترین ما یملک در نزد انسان جان او است وشهیدان برای انجام خدمتی که همانا حفظ کیان کشور و اسلام باشد از جان خود گذشتندو از نزدیک ترین کسان و مال خویش نیز گذشتند وحال وظیفه ماست که پای دردودل عزیزان شهدا بنشینیم و گره از کارشان بگشائیم وهمچنین برخود ببالیم که خداوند توفیق داده در جمع این یادگاران حاضر شویم.
رسولي افزود:والدین شهدا گنجینه های عصرندو جایگاه پدران و مادران شهدا در عالم قیامت رفیع است که برای داشتن چنین مقامی همه به آنها غبطه می‎خورند.
گفتنی است این دیدارصبح امروز یکشنبه19آبان ماه در منزل شهید محمدمردانه انجام شد.
شهید محمدمردانه در سال66در آبادان به شهادت رسید.
انتهاي پيام/