گردهمایی توجیهی روسای غرب مازندران برگزار گردید

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۷
کد مطلب : ۳۱۴۹۴۵
گردهمایی توجیهی آموزشی روسای بنیاد مازندران با محوریت تحلیل ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال جاری در چالوس برگزار گردید.
گردهمایی توجیهی روسای غرب مازندران برگزار گردید
به گزارش ایثار واحد مازندران، گردهمایی توجیهی روسای بنیاد غرب مازندران با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران و معاونین بنیاد استان با موضوع «بررسی و تحلیل ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال 98 در حوزه های مختلف خدمت رسانی بنیاد» در کلارآباد شهرستان چالوس برگزار گردید.
هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در گردهمایی توجیهی روسای استان در چالوس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک فرا رسیدن میلاد با سعادت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با بیان اینکه شهدا و ایثارگران ضامن بقاء نظام و ارزش های انقلاب اسلامی هستند گفت: تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون جانفشانی و از خود گذشتگی شهیدان گرانقدر و ایثارگران عزیز است.
مظلومی با اشاره به اینکه نگاه سازمانی ما خدمت صادقانه و بی منت به جامعه ایثارگری است اظهار داشت: با استفاده از اهرم ها و ساز و کارهای مناسب از طریق برنامه ریزی به سمت و سوی سازمانی پاسخگو، خدمت رسان، پویا و با نشاط حرکت کنیم.
وی با اشاره به راهبرد تمرکز زدایی در بنیاد مازندران گفت: هدف اصلی ما در نهادینه کردن این رویکرد در بنیاد، خدمت بهینه به خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان در کوتاهترین و سریع ترین زمان ممکن است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران بررسی ارزیابی عملکرد دستگاه را یک ضرورت مهم برشمرد و افزود: مستند سازی برنامه ها و فعالیت ها باید در راستای شاخصه های اختصاصی و عمومی انجام گیرد.
مظلومی به ساماندهی اموری نظیر وام مسکن، بازسازی گلزار شهدا، کاهش هزینه های درمانی و ... در بنیاد اشاره کرد و گفت: از طریق همفکری در جهت پیشبرد کار و تقسیم و تعمیق دوستی ها، تحلیف قلوب و انسجام، بدنبال اتخاذ بهترین راهکار مستقیم برای رسیدن به یک جمع بندی کلی و نتیجه مطلوب به منظور رفع دغدغه های جامعه ایثارگری هستم.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران بر ثبت هزینه ها، برگزاری نشست منطقه ای بیمه، ثبت درخواست ها اقدامات در مرکز مراجعات و ارتباطات، کامل بودن پرونده های ایثارگران برای کمیسیون پزشکی، ضرورت هماهنگی در اعزام ها، ساماندهی تجهیزات پزشکی، حضور پر رنگ در یادواره شهدا، نظارت بر برنامه های اردویی، جدی گرفتن جلسات شورای عالی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، کیفیت بخشیدن به فعالیت های خبری روابط عمومی در سایت ایثار و پیگیری مصوبات شورای اطلاع رسانی، پاسخ به نامه ها، انتقال تجربیات، شناسایی چالش ها، آموزش همکاران، بازنگری سیستم ها، فعال کردن جلسه ستاد اجرایی شاهد و ایثارگر و پیگیری مصوبات، ارائه به موقع گزارش به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بصورت سیستمی، ساماندهی املاک، صرفه جویی در هزینه ها، استفاده از ظرفیت ها دستگاهها برای حل مشکل جامعه ایثارگری، ساماندهی اضافه کار، پیگیری ساماندهی گلزار نیمه تمام و در دست اقدام با توجه به اتمام 170 گلزار  شهدا تا پایان سال، جدی گرفتن طرح سپاس، تعامل با ادارات از قبیل ائمه جمعه، فرماندار در جهت اشتغالزایی فرزندان شاهد و ایثارگر، تکریم ارباب رجوع و دقت در احراز جانبازی و برقرای کمک معیشت ، فعال کردن مددکاری فردی و گروهی و مشاوره ای و ... تأکید کرد.
در این گردهمایی معاونین بهداشت و درمان، توسعه مدیریت و منابع انسانی، تعاون، فرهنگی، روسای ادارات حراست، امور عمومی، دفتر و بازرسی به تحلیل و تبیین ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال جاری در حوزه تخصصی خود پرداختند.
بررسی فرآیند ارزیابی عملکرد، شناخت کمی و کیفی از وضعیت بنیادها، تقویت برنامه ها، نیاز سنجی آموزش، حدود انتظار فعالیت ها از اهداف این گردهمایی بوده است.
انتهای پیام/