کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مدیریت بنیاد شهرستان های خراسان رضوی به نیروهای جوان واگذار شده است

22 آبان 1398 ساعت 18:57

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: در راستای اجرای برنامه های گام دوم انقلاب، نیروهای جوان، بنیاد شهرستان های خراسان رضوی را مدیریت می کنند.


به گزارش «ایثار» حجت الاسلام حسین معصومی چهارشنبه 22 آبان در جلسه شورای اداری معاونین و رؤسای بنیاد شهرستانهای خراسان رضوی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا خاطر نشان ساخت: در راستای بررسی مشکلات ایثارگران تا به امروز دو دور سفر به تمامی شهرستان ها انجام شده است که در حال حاضر هشتمین سفر در دور سوم به پایان رسیده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی به محور اصلی سفرهای شهرستانی اشاره کرد و ادامه داد: اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران، واگذاری مسکن به ایثارگران و ساماندهی گلزار های شهدا از مهمترین اهداف این سفر شهرستانی بوده است.
وی تاکید کرد: تشکیل جلسات شورای هماهنگی امور ایثارگران با حضور فرمانداران و مسئولان ذیربط و پیگیری مصوبات، دیدار با جامعه ایثارگری و نشست صمیمی با کارکنان بنیاد از برنامه های دیگر این سفرها بوده است.
حجت الاسلام معصومی با بیان اینکه مدیون ایثار و فداکاری شهدا، جانبازان و آزادگان هستیم، افزود: در اجرای منویات مقام معظم رهبری و دولت حدود 80 درصد از نیروهای جوان در بنیاد، سمت های مدیریتی را به عهده گرفتند تا با انرژی و نشاط بیشتر در نظام مقدس جمهوری اسلامی به خانواده های شهدا و ایثارگران خدمت کنند.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی بیان کرد: طی جلسات مستمر محور اصلی برنامه ها به معاونین و رؤسا اعلام می شود و مطابق با توانمندی شهرستان ها، برنامه ها طی یک تفاهم نامه تدوین و در طول سال اجرا می شود.
گفتنی است استان خراسان رضوی بیش از 17 هزار شهید، 49 هزار جانباز و سه هزار آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/


کد مطلب: 315035

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/315035/مدیریت-بنیاد-شهرستان-های-خراسان-رضوی-نیروهای-جوان-واگذار-شده

ايثار
  http://www.isaar.ir