کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

تکریم ایثارگران مهمترین وظیفه کارکنان بنیاد است

25 آبان 1398 ساعت 15:39

مدیرکل بنیاد کرمانشاه تکریم ارباب‌رجوع را مهم‌ترین وظیفه خادمان شهدا در خدمتگزاری به جامعه ایثارگری عنوان کرد و گفت: تعامل با سازمان‌ها و سایر دستگاه‌های اداری از ظرفیت‌های مناسبی است که به‌ خوبی می‌تواند بنیاد را در رسیدن به اهداف کمک کند.


به گزارش «ایثار»، حجت‌‌الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان در سفری سرزده به شهرستان‌های اسلام‌آباد غرب و دالاهو، مسائل و مشکلات ادارات بنیاد در شهرستان‌های یادشده را مورد بررسی قرار داد.
حجت‌الاسلام عسگری در نشست با رییس و کارکنان این ادارات ضمن تأکید بر هماهنگی هرچه بیشتر در بین همکاران بنیاد، تکریم ارباب‌رجوع را مهم‌ترین وظیفه خادمان شهدا در خدمتگزاری به جامعه ایثارگری عنوان کرد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: در شرایط کنونی که ایران اسلامی با مشکلات و دشواری‌های اقتصادی مواجه شده است، توجه به ظرفیت‌های درون‌سازمانی و منابع انسانی از جمله راهکارهای بسیار مهمی در برون‌رفت از موقعیت دشوار کنونی است.
وی افزود: تعامل با سازمان‌ها و سایر دستگاه‌های اداری از ظرفیت‌های مناسبی است که به‌ خوبی می‌تواند بنیاد را در رسیدن به اهداف و سیاست‌های سازمانی و به‌ ویژه نشر و ترویج هر چه‌ بهتر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و نیز مرتفع نمودن مشکلات جامعه ایثارگری کمک کند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 315312

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/315312/تکریم-ایثارگران-مهمترین-وظیفه-کارکنان-بنیاد

ايثار
  http://www.isaar.ir