​مرتضوی در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگر شهریار ؛

خانواده های معظم شهدا و ایثارگران عصاره بصیرت انقلاب اسلامی اند

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۲
کد مطلب : ۳۱۵۳۲۱
مرتضوی در دیدار با خانواده شهیدان مصطفی علی بابایی ، سلمان احمدوند و جانباز متوفی ناصر محمدی فرد در شهریار گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران الگوهای صبر و عصاره بصیرت انقلاب اسلامی اند
خانواده های معظم شهدا و ایثارگران عصاره بصیرت انقلاب اسلامی اند
به گزارش«ایثار» عبداله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در منزل شهیدان مصطفی علی بابایی، سلمان احمدوند و جانباز 35 درصد متوفی ناصر محمدی فرد در شهرستان شهریار حضور یافت.
مرتضوی در حاشیه این دیدارها اظهار داشت: دیدار و عیادت از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ما را در ارائه خدمت هرچه بهتر مصمم تر می کند و با افتخار تلاش می کنیم 
وی در ادامه گفت:خانواده های معظم شهدا و ایثاگران عصاره بصیرت انقلاب اسلامی اند و بصیرت و دور اندیشی این عزیزان همیشه در طول عمر بابرکت انقلاب اسلامی در تحولات تاریخی تحسین بر انگیز بوده است و این استمرار تفکر و  بصیرت حضرت زینب (س) در واقعه عاشورا است.
مدیر کل بنیاد شهرستانهای استان تهران در ادامه افزود:توجه به جوانب خدمت در کنار امور محوله موضوعی است که در راس اقدامات ابتکاری این مجموعه قرار دارد و به حداقل رساندن دغدغه های زندگی این عزیزان از اولویت های بنیاد شهید و امور ایثارگران خواهد بود.
مهرداد حسنجانی رئیس اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات این اداره کل ، مرتضوی مدیر کل را در این دیدارها همراهی می کرد.
گفتنی است شهیدان مصطفی علی بابایی در سن 18 سالگی و سلمان احمدوند در24سالگی در سالهای 65 و  67 در جبهه های جنوب به شهادت رسیدند.
جانباز متوفی ناصر محمدی فرد در 19سالگی در اثر اصابت ترکش در عملیات فکه در سال 64 به مقام جانبازی رسید.