پایداری ایران اسلامی مرهون خون شهدا و جانبازان است

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲
کد مطلب : ۳۱۵۴۲۸
فرماندار عجب‌شیر بابیان اینکه شهدا، جانبازان و ایثارگران درراه دفاع از میهن اسلامی جان خود را فدا کردند، گفت: پایداری ایران اسلامی مرهون خون شهدا و جانبازان است که جان خود را تقدیم کردند تا کشور ما امنیت داشته باشد
پایداری ایران اسلامی مرهون خون شهدا و جانبازان است
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از عجب‌شیر، عادل اصغر پور فرماندار شهرستان عجب‌شیر به‌اتفاق رئیس اداره بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان، رئیس شورای شهر عجب‌شیر و مسئول ایثارگران پادگان 03 و جانشین سپاه پاسداران از خانواده شهیدان «محسن قادری»، «محمد میرابی»، «میکائیل راه نور» دیدار و تکریم کردند.

در این دیدار عادل اصغر پور در محفل صمیمی بیت این شهیدان بابیان اینکه شهدا، جانبازان و ایثارگران درراه دفاع از میهن اسلامی جان خود را فدا کردند، عنوان کرد: پایداری ایران اسلامی مرهون خون شهدا و جانبازان است که جان خود را تقدیم کردند تا کشور ما امنیت داشته باشد.

فرماندار عجب‌شیر با تقدیر از مادران معظم شهدا گفت: شما باتربیت نیکوی فرزندان و تقدیم آنان درراه اسلام و صبر در این راه و حرکت در مسیر شهدا به‌عنوان الگوهای ایثار و مقاومت و سرمایه‌های عظیمی برای جامعه اسلامی هستید.

در ادامه خیرخواه رئیس بنیاد شهید گفت: راه و سیره عملی شهدا، راه پاکی و درستی است که با الگو گرفتن از آن هر انسانی به سرمنزل مقصود خواهد رسید و عاقبت‌به‌خیر خواهد شد.

وی افزود: امروز آحاد جامعه مدیون رشادت‌های خانواده‌های شهدا هستند و هیچ‌گاه فداکاری‌های این عزیزان را در اعتلای انقلاب اسلامی فراموش نخواهند کرد.

گفتنی است: شهید «میکائیل راه نور» در 23 بهمن‌ماه 1364 در منطقه فاو و شهید «محسن قادری» در 12 آبان ماه 1361 و شهید «محمد میرابی» در 25 دی‌ماه 1365 به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

انتهای پیام/