کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

پایداری ایران اسلامی مرهون خون شهدا و جانبازان است

27 آبان 1398 ساعت 11:02

فرماندار عجب‌شیر بابیان اینکه شهدا، جانبازان و ایثارگران درراه دفاع از میهن اسلامی جان خود را فدا کردند، گفت: پایداری ایران اسلامی مرهون خون شهدا و جانبازان است که جان خود را تقدیم کردند تا کشور ما امنیت داشته باشد


به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از عجب‌شیر، عادل اصغر پور فرماندار شهرستان عجب‌شیر به‌اتفاق رئیس اداره بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان، رئیس شورای شهر عجب‌شیر و مسئول ایثارگران پادگان 03 و جانشین سپاه پاسداران از خانواده شهیدان «محسن قادری»، «محمد میرابی»، «میکائیل راه نور» دیدار و تکریم کردند.

در این دیدار عادل اصغر پور در محفل صمیمی بیت این شهیدان بابیان اینکه شهدا، جانبازان و ایثارگران درراه دفاع از میهن اسلامی جان خود را فدا کردند، عنوان کرد: پایداری ایران اسلامی مرهون خون شهدا و جانبازان است که جان خود را تقدیم کردند تا کشور ما امنیت داشته باشد.

فرماندار عجب‌شیر با تقدیر از مادران معظم شهدا گفت: شما باتربیت نیکوی فرزندان و تقدیم آنان درراه اسلام و صبر در این راه و حرکت در مسیر شهدا به‌عنوان الگوهای ایثار و مقاومت و سرمایه‌های عظیمی برای جامعه اسلامی هستید.

در ادامه خیرخواه رئیس بنیاد شهید گفت: راه و سیره عملی شهدا، راه پاکی و درستی است که با الگو گرفتن از آن هر انسانی به سرمنزل مقصود خواهد رسید و عاقبت‌به‌خیر خواهد شد.

وی افزود: امروز آحاد جامعه مدیون رشادت‌های خانواده‌های شهدا هستند و هیچ‌گاه فداکاری‌های این عزیزان را در اعتلای انقلاب اسلامی فراموش نخواهند کرد.

گفتنی است: شهید «میکائیل راه نور» در 23 بهمن‌ماه 1364 در منطقه فاو و شهید «محسن قادری» در 12 آبان ماه 1361 و شهید «محمد میرابی» در 25 دی‌ماه 1365 به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

انتهای پیام/
 
 


کد مطلب: 315428

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/315428/پایداری-ایران-اسلامی-مرهون-خون-شهدا-جانبازان

ايثار
  http://www.isaar.ir