رسالت بنیاد خشنودی ایثارگران است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۳
کد مطلب : ۳۱۵۷۱۳
مدیرکل بنیاد کرمانشاه وظیفه بنیاد را در قبال جامعه ایثارگری یادآور شد و گفت: ما با انجام برنامه‌های تحولی در پی آن هستیم خشنودی و رضایت ایثارگران عزیز را کسب و رسالت خود به بهترین وجه در این زمینه به انجام رسانیم.
رسالت بنیاد خشنودی ایثارگران است
به گزارش «ایثار»، یازدهمین نشست کارگروه توسعه بنیاد کرمانشاه در سال جاری صبح امروز باهدف تبیین «برنامه‌های بهبود عملیاتی» با حضور اعضای کارگروه و به ریاست حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان در سالن جلسات ساختمان ستاد استان تشکیل جلسه داد.
در این نشست که به‌ منظور بررسی چگونگی اجرای برنامه‌های بهبود در سازمان برگزار شد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه با قدردانی از تلاش‌های به‌ عمل‌ آمده در این خصوص اظهار داشت: اگر هدف و فهم مشترکی نداشته باشیم یقیناً نتیجه لازم را کسب نخواهیم کرد.
وی گفت: ما اگر در این مسیر برنامه‌های آموزش و عالمانه داشته باشیم قطعاً به نتایج خوبی خواهیم رسید چراکه با رصدی که انجام‌شده همه ظرفیت‌های بنیاد پای‌کار آمده و تیم‌های بهبود در اغلب ادارات بنیاد استان تشکیل‌شده و امیدوارم بتوانیم نه‌ تنها خود الگویی برای سایر دستگاه‌های سطح استان باشیم، بلکه بتوانیم به‌ عنوان یکی الگوی کشوری، بنیاد استان را در سطح ملی معرفی کنیم.
وی وظیفه بنیاد را در قبال جامعه ایثارگری یادآور شد و افزود: ما با انجام این برنامه‌های تحولی در پی آن هستیم خشنودی و رضایت ایثارگران عزیز را کسب و رسالت خود را به بهترین وجه در این زمینه به انجام رسانیم.
در ادامه رامین پی بردی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد استان با ارائه گزارشی از نحوه اجرای این متد در بنیاد گفت: از ابتدای سال جاری بنیاد یک رویکرد جدیدی بر عملکرد در پیش‌گرفته و آن ارتقای بهره‌وری و چگونگی اجرای آن در این نهاد مقدس است.
معاون توسعه مدیریت بنیاد کرمانشاه گفت: در طی 8 ماه گذشته تمامی رؤسا و مسئولان ادارات بنیاد در شهرستان‌های تابعه استان با حضور در ستاد استان، اقدامات و برنامه‌های بهبود عملیاتی خود را تشریح و نتایج به‌ دست‌ آمده را بیان کردند.
پی بردی نژاد تبدیل نیروی انسانی به سرمایه انسانی را از جمله شعارهای برنامه بهبود عملیاتی در بنیاد کرمانشاه برشمرد و افزود: فعال‌سازی چرخه‌های بهره‌وری در صف و ستاد و تفکر سیستمی از دیگر برنامه‌های این سند تحولی است.
انتهای پیام/