ایثارگری در راه ارزش‌های نظام اسلامی بزرگ‌ترین فضیلت است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۲
کد مطلب : ۳۱۵۸۴۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز جامعه اسلامی را مدیون شهدا، جانبازان و خانواده‌های معظم آنان دانست و گفت: ایثارگری در راه ارزش‌های نظام اسلامی بزرگ‌ترین فضیلت است.
ایثارگری در راه ارزش‌های نظام اسلامی بزرگ‌ترین فضیلت است
به گزارش «ایثار»، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه‌ شهر کرج و سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با حضور در منزل والدین معظم شهیدان والامقام «صادقی» و «شفاعی مقدم» با آنان دیدار و گفتگو کردند.
رستمیان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، جامعه اسلامی را مدیون شهدا، جانبازان و خانواده‌های معظم آنان دانست و گفت: ایثارگری در راه ارزش‌های نظام اسلامی بزرگ‌ترین فضیلت است.
وی افزود: شهادت قله‌ فداکاری انسان است و خانواده‌ معظم شهدا حافظان اصلی فرهنگ ایثار و شهادت هستند. عزت و سرافرازی کشور را مدیون ایثار و از جان‌ گذشتگی شهدا هستیم و اگر آن‌ها نبودند ما هنوز در چنگال طاغوت و استکبار گرفتار بودیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تکریم خانواده شهدا و ایثارگران را خدمت به آینده کشور دانست و تأکید کرد: امروز خانواده‌ شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند چراکه با صبر و مقاومت خود به ما درس ایمان و تبعیت از ولایت دادند.
انتهای پیام/