گفتگوی صمیمی مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با جانبازان نخاعی

تاریخ انتشاريکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱
کد مطلب : ۳۱۶۴۳۱
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی با حضور در مرکز توانبخشی جانبازان امام خمینی (ره) با جانبازان نخاعی بستری در این مرکز دیدار و گفتگو کرد.
گفتگوی صمیمی مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با جانبازان نخاعی
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی در راستای بررسی مشکلات ایثارگران با حضور در مرکز توانبخشی امام خمینی(ره) واقع در پارک ملت مشهد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: جانبازان نخاعی نماد اسوه های صبر و مقاومت هستند که روحیه جهادی و انقلابی این عزیزان باید الگوی جوانان قرار بگیرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: اگر ایمان و اعتقاد راسخ به پروردگار در وجود رزمندگان غیور اسلام نبود، این همه سال، تحمل کهنه زخم‌های یادگاران دوران پرافتخار دفاع مقدس غیر ممکن بود.
حجت الاسلام معصومی افزود: بیمه تکمیلی و اشتغال فرزندان آنان، مهمترین مشکلات جانبازان  به شمار می رود.
این مقام مسئول که به صورت مستمر با جانبازان دیدار می کند، افزود: با تمام توان در جهت رفع مشکلات ایثارگران گام بر میداریم و امیدواریم با همکاری سایر دستگاه ها مشکلات موجود مرتفع شود.
در این دیدار محمد جواد غلامپور معاون بهداشت و درمان و مهدی طوریان رئیس دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد شهیدو امورایثارگران خراسان رضوی نیز حضور داشتند.
استان خراسان رضوی بیش از 49 هزار جانباز تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است که در حال حاضر 140 جانباز 70 درصد ضایعه نخاعی از خدمات توان‌بخشی، فیزیوتراپی، پایش سلامت و خدمات ورزشی مرکز توانبخشی امام خمینی (ره) مشهد بهره‌مند می‌شوند.
انتهای پیام/