کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

برگزاری جلسه شورای اداری در بنیاد قائمشهر

5 آذر 1398 ساعت 10:50

جلسه شورای اداری بنیاد قائمشهر جهت بررسی ارزیابی عملکرد اداره بنیاد شهید شهرستان در دفتر رئیس بنیاد برگزار شد.


به گزارش ایثار واحد مازندران، جلسه شورای اداری بنیاد قائمشهر جهت بررسی ارزیابی عملکرد اداره بنیاد شهید شهرستان با حضور رئیس بنیاد، معاونین و اعضای شورای اداری در محل بنیاد قائم شهر  برگزار شد.
در این جلسه در خصوص ارزیابی عملکرد شش ماه نخست سال۹۸ که توسط ستاد استان انجام شد بحث و تبادل نظر و راهکارهای مناسب صورت گرفت.
در این جلسه از حوزه هایی که در ارائه عملکرد حداکثر امتیاز را کسب کردند تقدیر به عمل آمد. همچنین نقاط ضعف و قوت حوزه های مختلف معاونت ها شناسایی و مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. در این جلسه مصوب گردید تا آذر ماه تمامی شاخص های ارزیابی نزدیک به حداکثر نمره صورت گیرد.
دکتر عبدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران قائم شهر  گفت: برای پیشبرد اهداف بنیاد و ارائه خدمات بهتر به جامعه ایثارگری این جلسات تداوم یافته و نقاط قوت و ضعف واحد ها بر اساس شاخص ها بررسی خواهد شد. و ثبت در سجایا تاکید کردند.
گفتنی است معاون تعاون و درمان و مددکاران بنیاد شهید و امور ایثارگران قائمشهر به همراه معتمد معین شهرستان از والدین شهید گرانقدر جعفریان ، فرزند شهید گرانقدر نعمتی ،و خانواده شهید  معزز محمدرضا زارع دیدار بعمل آوردند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 316702

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/316702/برگزاری-جلسه-شورای-اداری-بنیاد-قائمشهر

ايثار
  http://www.isaar.ir