کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

خدمت به خانواده‌های معظم شهدا توفیقی بزرگ است

10 آذر 1398 ساعت 16:02

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی خدمت به خانواده‌های معظم شهدا را توفیقی بزرگ دانست و گفت: خانواده‌های معظم شهدا، مایه برکت، آبرو و عزت ملت ایران هستند و ما همواره به توصیه‌ها و رهنمودهای آنها نیاز داریم.


به گزارش «ایثار»، سید عابس حسینی در دیدار با مادر شهید غواص «محمد نقی شهیدی» و پدر شهید «محمود سیفی» از خانواده شهدای شهرستان گرمه، خدمت به خانواده‌های معظم شهدا را توفیقی بزرگ دانست و گفت: خانواده‌های معظم شهدا، مایه برکت، آبرو و عزت ملت ایران هستند و ما همواره به توصیه‌ها و رهنمودهای آنها نیاز داریم.
مدیرکل بنیاد خراسان شمالی بیان کرد: خانواده شهدا با تقدیم فرزندان خود به انقلاب و اسلام، کار بزرگی انجام دادند و ما همواره خود را مدیون خون شهدا و بزرگواری خانواده‌های آن‌ها می‌دانیم.
وی خاطرنشان کرد: حماسه‌آفرینی‌های غواصان دوران دفاع مقدس در ذهن مردم ثبت‌ شده است و همه قدردان زحمات این دلاورمردان عرصه رشادت هستیم.

فرهنگ ایثار و شهادت، ایران را حفظ کرده است
کارگروه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان گرمه با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی، فرماندار شهرستان و اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد.
سید عابس حسینی در این نشست با بیان این‌که بسیج نعمت لایزال الهی است، اظهار داشت: تمامی مردم عزیز ایران از این نعمت الهی به نحوی برخوردار هستند. در دنیای امروز، فرهنگ ایثار و شهادت، جمهوری اسلامی ایران را حفظ کرده و این فرهنگ با بهره‌گیری از قیام عاشورا، دشمن را شکست داده است.
وی افزود: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب، کلید طلایی مشکلات کشور، بسیج است، مسئولان نیز باید با تأسی از فرمایشات ایشان مسئولیت‌های خود را به نحو احسن انجام دهند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 317012

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/317012/خدمت-خانواده-های-معظم-شهدا-توفیقی-بزرگ

ايثار
  http://www.isaar.ir