اعزام خانواده های شهدا به سفر زیارتی مشهد مقدس

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۴
کد مطلب : ۳۱۷۴۹۴
به مناسبت هفته بسیج پادگان مرکز آموزشی 03 عجب شیر با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران عجبشیر در یک اقدام فرهنگی تعدادی از خانواده های معظم شهدای این شهرستان را به زیارت مشهد مقدس، اعزام کرد.
اعزام خانواده های شهدا به سفر زیارتی مشهد مقدس
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر، به مناسبت هفته بسیج پادگان مرکز آموزشی 03 عجب شیر با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران عجبشیر، در یک اقدام فرهنگی تعدادی از خانواده های معظم شهدای این شهرستان را به زیارت مشهد مقدس، اعزام کرد.
فرمانده مرکز آموزش 03 شهید برخورداری در این مراسم با ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا را رسالتی سنگین توصیف کرد و گفت: ملت ایران مدیون خون شهدا است و خانواده های شهدا را باید در تمامی مراحل زندگی ارج نهیم.
سرهنگ هرمز طبر خونی افزود: اعزام خانواده های شهدا به سفر زیارتی مشهد مقدس یکی از وظایف معنوی مرکز در قبال خانواده های شهدا است و به حول قوه الهی این برنامه ها ادامه پیدا خواهد کرد.
وی با بیان اینکه تکریم پدران، مادران، همسران و فرزندان شهدا و ایثارگران وظیفه همه آحاد ملت به ویژه مسئولان کشور است، گفت: یکی از محورهای اصلی توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی کمرنگ کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ایران و پاک کردن اذهان ملت از حماسه آفرینی شهداست که در این راستا برنامه های فرهنگی متنوعی به ویژه برای اثرگذاری بر خانواده های شهدا و ایثارگران طراحی کرده اند.
وی اظهار داشت: در سال گذشته تعداد 30 نفر از خانواده های شهدا و ایثارگران شهرستان عجب شیر و در سال 98 نیز تعداد 40 نفر از مادران و پدران شهدا به سفر زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.
سرهنگ طبرخونی با بیان اینکه از اول سال تاکنون با بیش از 291 مورد از والدین شهدا و جانبازان دیدار داشته ایم خاطرنشان کرد: دیدار خانواده شهدا و پیگیری مشکلات این خانواده شهدا و پیگیری مشکلات این خانواده های معظم یکی از برنامه های محوری پادگان 03 شهید برخورداری شهرستان عجب شیر است.
انتهای پیام/