​برگزاری جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه ارومیه

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷
کد مطلب : ۳۱۷۷۳۵
جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی با حضور مدیر کل ، معاون فرهنگی و آموزشی، رئیس آموزش اداره کل ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ارومیه و ریس دانشگاه آزاد اسلامی ، معاونین و مسئول ستاد شاهد دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
​برگزاری جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه ارومیه
 
به گزارش ایثار آذربایجان غربی ؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از محمود پوریوسف رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و اعضای ستاد گفت: خدمت رسانی به این قشر عزیز از دانشجویان هماهنگونه که در سنوات گذشته به نحو احسن صورت گرفته است ادامه خواهد یافت.
 
مهدی فعال در سخنانی خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا به ویژه فرزندان آنها را یک وظیفه همگانی دانست و افزود: خانواده هاي معظم شاهد و ايثارگر حق بزرگي بر گردن نظام اسلامي دارند و لذا بايد زمينه رشد و ارتقاي تحصيلي و علمي فرزندان شاهد و ايثارگر فراهم شود.
 
وی با اشاره به دو دغدغه مهم حضرت امام خمینی (ره) در خصوص تعلیم و تربیت و تهذیب ایثارگران، خاطرنشان کرد: این موضوع همه ما را به توجه خاص به ارائه خدمات شایسته به این سرمایه ارزشمند نظام وا‌می‌دارد.
 
در ادامه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه هدف از برگزاری این جلسات بررسی مشکلات دانشجویان می باشد افزود: مهمترین دغدغه مسئولین دانشگاه برطرف کردن مشکلات و موانع  دانشجویان شاهد جهت ارتقای سطح تحصیلی آنها است.
 
دکتر محمود پوریوسف در ادامه گفت: در این واحد دانشگاهی همواره تلاش شده است تا شرایطی فراهم شود تا دانشجویان عضو خانواده معظم شهداء و ایثارگران بدون هیچ مشکلی به ادامه تحصیل بپردازند و به جز درس خواندن دغدغه ای دیگر نداشته باشند.